Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bele lehet így kezdeni az...

Bele lehet így kezdeni az insanity-be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem átfedi a "sport" és a "gyerekvállalás" topikot is, de jobban bízok az itteni hozzáértőkben, mint a túlaggódos, tojásokon lépkedő kismamákban.


abbahagytam a fogamzásgátlót, mert gyereket szeretnénk, így elméletileg bármelyik hónapban teherbeeshetek.


De mivel ez akár egy évig is (vagy még tovább9 eltarthat, ezért úgy gondoltam, hogy rendbeszedem a testemet, mert 33 évesen már eléggé kezdek tunycsáposodni.


A gondom csak az, hogy a teherbeesés után legkevesebb 2-3 hét, mire kimutatja a teszt.


Lehet abból baj, ha a teherbeesés után 2-3 hétig mit sem sejtve ugrabugrálok insanity módra? elmehet ettől a baba?


Köszi!



2013. júl. 31. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Az insanitytől nem fog elmenni. Komolyabb súlyzósabb, megterhelősebb edzés kell hozzá.

Nekem azt mondta a védőnőm, ha elmegy a baba a 12. hétig, az azért lesz, mert életképtelen lenne, akkor pedig jobb is úgy.

Csináld nyugodtan, én is ma kezdem újra.

2013. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a gyors választ!

Tulajdonképpen én is ezen gondolkodtam, hogy rengeteg fizikai munkát végző és/vagy sportoló nő van, akik teherbeesnek.

Nem mindenki baldachinos ágyon fekve várja a pozitív tesztet.


Egyébként megvannak neked a videók? Ezt hol tudom beszerezni (letölteni)?

Köszi mégegyszer!

2013. júl. 31. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez az edzés állóképesség javitás, méregtelenit főleg a helyesen étkezel, úgy gondolod hogy egy helyben ülni "hatásosabb" mint ez?


küldj privátot és küldök linket honnan tudod leszedni, ide nem engedi bemásolni a linket.

2013. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!