Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most olvastam az ujsagban,...

Most olvastam az ujsagban, hogy ha valakinek vastag a bokaja, ha korzeseket vegez vele akkor fogy belole, ez tenyleg igy van?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez hülyeség. Max ha ráakaszt 40 kilót, és 10 napon át megállás nélkül csinálja
2013. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha meg a fejeddel körzöl, az is elfogy.
2013. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez ütős volt Wash, jót röhögtem! Viszont nekem meg vékony a bokám, akkor ha bokából nyomást csinálok a teremben, akkor nőni fog? :-)
2013. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj
2013. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen! Ez így van!


Akinek pedig kicsi a nyaka az integetéssel pakolhat rá izmot.

De ha megveszed az oto chilit akkor még a fogad is kihullhat rakhatsz helyébe aranyfogat :D

2013. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó nagy hülye újság volt.

A bokán kb. semmi izom sincsen. Zsír is csak krónikus elhízás esetén (akkor sem rajta, inkább felette). Szóval max akkor fogyhatsz belőle, ha nagyon el vagy hízva és azt leadod.

2013. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz bokából fogyni, ráadásul nincs helyi zsírégetés, nincsenek helyi fogyasztó gyakorlatok. Aki írta a cikket azzal elbeszélgetnék kicsit.
2013. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D koszonom a valaszokat :D
2013. júl. 25. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!