Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék küzdő sportolni....

Szeretnék küzdő sportolni. Ilyen korban elkezdhetem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, eddig fociztam, de most kidobtak a csapatból. Mindig is szerettem a küzdő sportokat. Elég nagy darab vagyok, és kondizom. Ilyen korban még érdemes lenne elkezdeni?

2013. júl. 23. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Bármikor elkezdheti az ember,mindig jól jön mert funkcionális sportkategóriáról beszélünk,pláne ha tetszik is..szerintem vágj bele.

Melyik küzdősport jön be leginkább?

2013. júl. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Érdemes elkezdeni. Jót tesz, ha így vezeted le a felesleges energiáidat.
2013. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindig is érdekelt, és körülöttem elég sok ember jár küzdő sportolni. úgy nagyjából mind tetszik. erőm meg van hozzá.
2013. júl. 23. 10:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Box, thai box, birkózás (ezt föleg azért mert írtad hogy nagy darab vagy) meg az aikido

Érdemes elkezdeni! És mi a baj a koroddal? Talán fiatalnak érzed magad vagy túl idösnek?

2013. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát fiatalabb korban érdemes elkezdeni.
2013. júl. 23. 12:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha fiatal korban kezded annak is meg van az elönye ha csak 17 évesen annak is mert ha olyan sportot válsztasz amihez nagy erö kell vagy sok a dobás benne. Menj csak le valamielyik edzésre!

Én különben 12 éves vagyok és thai boxolok.

2013. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az utolsó elég hülyeséget írt.Igen jobb ha minnél hamarabb elkezded.mert utána nehezebben fogod megtanulni legkésöbb mondjuk 10 évesen elkell kezdeni nyugotan csinálhatod és lehet hogy lesznek jó eredményeid de nem biztos hogy a legjobbak közt leszel.remélem segítettem.
2013. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) szerintem belekezdek majd :) bár még nem tudom mi legyen :)
2013. júl. 23. 22:31
 9/10 anonim válasza:
Sosem késő:) Am miért dobtak ki a csapatból? Csak mert ha küzdősportokról beszélünk, a tisztelet az egyik alap.
2013. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Elkezdheted nyugodtan nem késő bár ha világbajnok szeretnél lenni vagy ilyen céljaid vannak akkor elég tehetségesnek kell lenned de szorgalommal kisebb sikereket bőven el lehet érni kisebb tehetség mellett is
2013. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!