Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jó íj? Melyiket válasszam?

Ez jó íj? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

[link]

Volt már párszor íj a kezemben,de ezen kívül teljesen kezdő vagyok.Most ez az íj és Horváth Zsolt által készített tradicionális íj között dilemmázok.



2013. júl. 21. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a tradicionálisra mennék, mert ha nem is használod, az legalább nagyon jól mutat a nappaliban :)
2013. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Decathlon-ból ne vegyél szerintem. Inkább vagy áldozz rá kicsit többet egy (pl.) Kassai-ra vagy vegyél egyet használtan ha nincs rá keret. Nekem Kassai-m van, anno vettem újonnan kb. 40 ezer forintért, amit kicsit sokallottam de aztán rájöttem hogy megért. De szerintem használtan már egész olcsón hozzá lehet jutni egy pofásabb darabhoz.
2013. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ja igen még valami ha ,mondjuk azt egy Kassai mellet döntenél vagy bármilyen más tradicionális íj mellet akkor még jobb helyen rendelésre csinálnak olyat amilyen neked szimpatikus. Én több mint 2 órát beszélgettem egy nagyon rendes taggal aki mutatott több erősséget(font) hogy melyik jobb az én erőmhöz. szerencsére volt ami nekem tetszett és jó is volt de, kiválaszthattam volna akár hogy milyen erőset,lamináltat,bőrrel bevontat,milyen színű bőrt kérek rá szóval elég sok mindent. +Egy jobb szakboltba hasznos tanácsokkal is ellátnak, mondhatnak sok újat.(Engem ott tanítottak sok mindeni újra, amit eddig nem is tudtam )
2013. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Na még egyszer én, bocs csak kicsit utána néztem hogy hol is van az a bolt. Ha van rá lehetőséged ide feltétlen nézz be: [link]
2013. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :). Egy Tóth István féle tradicionális íjat vettem ami nagyon jó, pont az én erősségem és méretem is.
2013. júl. 26. 19:53
 6/6 anonim válasza:
Na gratulálok hozzá. Használd egészséggel. ;)
2013. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!