Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Forma 1 rajongók. Szerintetek...

Forma 1 rajongók. Szerintetek Sebastian Vettelnek, Kimi Raikönennek vagy Fernando Alonsonak van több rajongója?

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Raikönennek.
2013. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én Räikkönen rajongó vagyok(nem jól írtad a le a nevét)én úgy tudom hogy az övé a legnagyobb rajongó tábor,de Alonsonak is biztos sok rajongója lehet.
2013. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Rajkesz csak a tinisunák között népszerű. Attól mert ők hangosabban ájvékolnak még nem jelenti hogy többen is vannak.


A sorrend: Alonso, Vettel, Rajkő.

2013. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fernando Alonsónak, méghozzá a FERRARI miatt!!!


A Ferrarinak világszerte hatalmas kultusza van, a kezdetek óta az F1 meghatározó csapata és a sport és luxusautó gyártás királya.


Amikor Raikkonen volt a Ferrarinál akkor meg neki volt több rajongója mint Alonsónak.

2013. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha kimész a Ringre azt látod, hogy Alonsonak van a legtöbb, a Ferrari miatt, utána jön Kimi.

De ha világszinten nézed, akkor is valószínüleg Alonso nyerne, sok a spanyol is, és a Ferrari miatt is.

Kimi nálunk nagyn népszerű és valószinüleg a finneknél, Vettel mögött ott áll Németország, Ausztria. Szerintem neki most több van mint Kiminek

2013. júl. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ha a Twitter követési listáját nézzük, akkor:


Fernando Alonso 1 737 049

Kimmi Raikkonen 218 052

Sebastian Vettel 95 308


Érdekesség képpen:

Lewis Hamilton 1 629 488

Jenson Button 1 506 910


De persze itt attól is függ a dolog, hogy ki mennyire aktívan tweetel és annak ellenére, vagy pont azért mennyien követik...

2013. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Közismert tény, hogy Kimi a legfaszább csávó szóval övé a legnagyobb rajongótábor.
2013. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NewYorkGirl3 válasza:
Gondolom, mindenki utolérhetetlen rajongótábor szempontjából a saját hazájában, de Magyarországon megszavaztatták, és kiderült, hogy Kimi büszkélkedhet a legtöbb fannal.
2013. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem Alonsot és Kimit jobban megbecsülik.nekem nagyon szimpatikus mindkettő. De legfőképp Alonso. Az emberek felé tett megnyilvánulásaival stb. Elnyerte nálam a tetszését . Vettel nekem az a `csak jó autója van és kb. Ennyi ` nalam elasta magat amikor megelozte webbert . ! Szerintem a sorrend : Alonso, Kimi , Vettel ,
2013. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!