Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Tan Kapuja Buddhista Főiskol...

A Tan Kapuja Buddhista Főiskolán tartott kung fu edzés milyen?

Figyelt kérdés

Érdemes járni erre?


Nem pénz lehúzás?


Mesterek rendesek?


Az írjon aki tud valamit ezekről?



2013. júl. 13. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, jó kérdés.

Én ott a Taichiról és a Xing Jiről hallottam. Ezeket mondjuk Újpesten igen hatékonyan oktatják. Arról hogy máshol harci taichi lenne.. mióta Győrben megszűnt a Wu taichi edzés nem tudtam róla hogy van.. :)

2013. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tai chi van ott.

5000-8000ft

Minden harművészet kb ennyi a lehúzás az 10000ft-nál kezdődik.

2013. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10 000 forint.

És mégis mennyi edzésért lehúzás 10 rugaj? Mondjuk edzésóraban kifejezve. Havi edzésóra / pénz.

Avagy forint/ óra. Ez sem mindegy, mert lehet 5000 forint kifizethető, csak heti 2 1-2 órás edzésért lehet sok. Ha meg nem harci taichi akkor elgondolkodtató hogy elvben megérheti-e, mivel 5-6000 forintért már elég sokat el lehet járni boxolni. És a box az általában jó, mármint készségfejlesztés terén a nem reális taichi oktatással szemben. Jó taichival persze értelmetlen összemérni, nyilván ilyen esetben nem emlegetnék küzdősport edzéseket. Tehát (szerintem) az határozza meg az ár/érték arányt hogy mit kínálnak.

2013. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!