Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 4-5x 1 óra szobabiciklizé...

Heti 4-5x 1 óra szobabiciklizés inkább izmosítja, vagy fogyasztja a combot?

Figyelt kérdés
Milyen fokozaton kell menni, hogy zsírégető legyen az edzés, ne izomépítő?Semmiképp nem szeretnék erősödni combban. Egyébként nincs feleslegem, 18 éves lány vagyok 177 cm/ 63 kg, fogyni nem szeretnék, mert a felsőtestem így is nagyon vékony, csak a combomat szeretném végre karcsúbbnak látni.
2009. okt. 18. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fokozattól függ a zsírégetés, hanem pulzusszámtól.
2009. okt. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor ha zsírégető pulzustartományban maradok, biztos, hogy zsírt égetek, és nem lesz vastagabb a lábam?
2009. okt. 19. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Zsírégető tartományban intenzíven tekerj, kis ellenállással. Tehát egyszerűsítve: akkor égetsz és szálkásítasz egyben, ha olyan fokozaton van a bicó, hogy gyorsan és könnyen tudod tekerni, magas pulzusszám mellett. Amúgy minimum 30 perc intenzív mozgás után kezdődik csak a zsírégetés. A fentiek alapján tényleg nem kellene fogynod. Ha a bicajt egy kis úszással kombinálod, csodákat tehetsz a combjaiddal és a felsőtested is picit erősödik. Sok sikert!
2009. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Egyelőre konditeremben edzek, 20 perc bicikli, 25 perc taposó, 30 perc futópad..Max heti 3x mehetek, mivel méregdrága, és arra törekszem, hogy 3-4 hétig elég legyen egy bérlet. Nagyon megszerettema mozgást, szeretnék minden napra beiktatni valamit, ezért úgy gondoltam, szülinapomra szobabicót kérek, így nem kéne a fitnessteremtől függnöm(vagy függenem?:D).
2009. okt. 19. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!