Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi sportolással tudnák...

Mennyi sportolással tudnák lefogyni? Milyen edzést ajánlanátok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, lány, és tudom, hogy ilyenkor még nem nagyon szabadna fogyózni, ezért sportolással szeretnék egy kicsit jobb alakot. 166 cm vagyok és 57 kiló. Nem tudom, hogy ez papírilag jó-e, de én utálom a testemet. Izmos a karom, és egy kicsit a lábam is. Hasizmom viszont egyáltalán nincs. Az egyik barátnőm 3 hónap alatt 5 kilót fogyott azzal, hogy futott. Nekem a futás nem vált be, semmi haszna. Viszont mivel semmi hasizmom nincs, ha elkezdenék hasra edzeni, akkor a kilók is mennének le? Kérlek segítsetek!:) bármilyen ötletet szívesen fogadok

2013. júl. 8. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A kilók nagyon szépen mennek le egy helyes étrendtől. Nem fogyózni kell, hanem normálisan, egészségesen étkezni és csak annyit, amennyire a szervezetednek szüksége van. Emellé pedig igen jót tesz a sport, hogy felgyorsítsa a kalóriák elégetését, de az alapja mindenképp egy jó étrend.
2013. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 poiu ***** válasza:
Hasra edzéssel nem mennek le kilók, de erősebb lesz a hasad. Az izom működése égeti az energiát. Pici izom, kevés energia, nagy izom, sok energia. A legnagyobb izmaid a lábadban vannak, ezért fogyaszt jobban a futás. Jobb alakot teljes testre (nem csak hasra) végzett erőedzéssel érhetsz el.
2013. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!