Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » SZERINTETEK JÓ A VÍVÁS?

SZERINTETEK JÓ A VÍVÁS?

Figyelt kérdés
14 ÉVESEN KEZDTEM EL A VÍVÁST MINDENKI AZT MONDJA AZ OSZTÁLYBÓL HOGY STRÉBEREK SPORTJA (AKI SZERETI A VÍVÁST NYUGODTAN BESZÉLGETHETÜNK RÓLA )

2013. júl. 3. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha te szereted csinálni akkor csináld de tény hogy vannak olyan sportok amik jobban megeröltetnek, erösebb, izmosabb leszel töle na meg vannak a küzdösportok amik hatásosak és jól megerösítenek de ha te ezt szereted csinálni hát HAJRÁ
2013. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
45%

Én is vívok!!

hülyék az osztálytársaid nagyon-.- biztos vagyok benne hogy egyáltalán nem ismerik ezt a fantasztikus sportot!

igazából a stréberek "sportjának" a sakkozást szokták mondani..amúgy szerintem nyugodtan fenyegesd meg őket mert fegyvered és és nem félsz használni!:DD

amúgy én nagyon imádok vívni, teljesen kikapcsol, egyszerűen imáádom:3

2013. júl. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég keztem el és nagyon jó. a lányok és a fiúk akiket megismertem sokkal értelmesebbek.bizonyára nagyon jó jellemfejlesztő is ez a sport. ha bárhol valami gondom bajom fájdalmam volt mindenki ellenségesen lépett fel velem szemben. de akik vívnak azok megértenek és nem kell mondanom hogy mi az a fájdalom mert jobban tudják ők is.és sokszor igazat adnak nekem,tanácsot adnak és azt is nyugodtan megmondják ha nincs igazam s rosszul döntöttem.Ne hallgass az osztálytársaidra mert ők csak ok nélkül kritizálnak és csak panaszkodni és arcoskodni fognak.Inkább szerettesd meg velük is és vívjatok eggyütt.
2013. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fancsi24 válasza:
Na ná hogy jó a vívás ne törődj az osztálytársaid véleményével ahogy én mondanám magasról tojd le. :D Én is vívok és imádom ezt a sportot csak azt tudom mondani, mint az előttem válaszoló emberek. :)
2013. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia én is 1 éve vívok szeretem csinálni az osztálytársaiddal ne foglalkozz vele, először nekem is ezt mondták Egyik füleden be másikon ki.Fantasztikus sport megtanulod hogy kell beosztani az idődet és reflexed is fejlődik gyorsaság koordináció tanulásba is tudd segíteni kilóg a többi sportág közül nem nagyon ismert ... és fegyver fantasztikus én tanáraim tudják és azt mondták hogy jól jönne HALLGASS A SZÍVEDRE
2013. aug. 18. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!