Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 évesen késő elkezdeni vívni?

17 évesen késő elkezdeni vívni?

Figyelt kérdés

Nem hobbi szinten szeretném csinálni... Érhetek még el vele jó (nagyobb) eredményeket?

Illetve aki jártas a vívásban attól lenne egy pár kérdésem!

Normális válaszokat, Köszönöm!



2013. máj. 13. 17:41
 1/6 anonim válasza:
100%
Én nem vagyok jártas a vívásban,de ha kellő intenzitással edzed magad,és sokat gyakorolsz akkor érhetsz el vele jó eredményeket :)
2013. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 borsody_emma válasza:
100%

Hát ha nem vagy olyan tehetség ami 500 évben egyszer születik akkor nem valószínű.

Indoklás: A korodbeli gyerekek már vagy 7 éve vívnak és te egy olyan korosztályba születtél bele ami nagyon kemény és mire felfejlődsz olyan szintre már meg is unod és ki is öregedsz belőle. szerintem válassz más sportot. Remélem sikerül!!! Sok sikert hozzá :)

2013. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 borsody_emma válasza:

Hát ha nem vagy olyan tehetség ami 500 évben egyszer születik akkor nem valószínű.

Indoklás: A korodbeli gyerekek már vagy 7 éve vívnak és te egy olyan korosztályba születtél bele ami nagyon kemény és mire felfejlődsz olyan szintre már meg is unod és ki is öregedsz belőle. szerintem válassz más sportot. Remélem sikerül!!! Sok sikert hozzá :) egyébként hozzám lehetnek krdéseid

2013. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
én 8 évet vívtam és rengeteg emberrel találkoztam. szerintem nem késő elkezdened. A vívás az egy olyan sport ami érett gondolkodást igényel nem véletlenül hívják villám sakknak is. És ha megnézed vannak veterán versenyek is szóval ebből nem lehet kiöregedni minthogy elkezdeni sem késő soha:) Én már láttam 92 éves bácsiikát is vívni ;)
2013. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lhopkmiokg válasza:
100%
hát én vívok már hat éve és vannak eredményeim is,de közel nem olyan nagyok ezzel csak azt akarom mondani hogy ahhoz hogy például megnyerj egy nagyobb versenyt több év kell ezeknél például a te korosztályodban lévő Eb-t idén egy magyar lány nyerte aki már 10 éve vív. Mondjuk nem ismerlek. De a víváshoz óriási elszántság kell. Kitartás,állóképesség(mentális is),koncentráció,nyugodtság és szeretned kell a sportot ha ezek meg vannak benned nem reménytelen ;) a legjobb sport :)) és szerintem kezdd el ha nem lesz belőle semmi hobbiként is szuper!!!
2013. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
78%
Én 15 évesen kezdtem el. Most 16 vagyok szóval még nem régi szenvedély pont 1 éves, de nagyon szeretem, imádom, és majd én is szeretném később komolyabban csinálni, még nem versenyeztem de igyekszem. Ha kitartó vagy és elszánt szerintem nem lehetetlen. Én veled vagyok ;)
2013. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!