Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kezdhetnék a terhesnek...

Mit kezdhetnék a terhesnek tűnő hasammal 1 évvel szülés után?

Figyelt kérdés
elég nagy pocim volt,30 kg-t híztam a végére,szerencsére 25 lement,de ebből is látszik,hogy a kg nem minden. Reggel teljesen lapos a hasam,de ahogy bekapok valamit egyből akkorára nő,mint egy 6 hónapos terhesnek. Leginkább az alja lóg,mert ilyenkor lóg,plusz maradt egy kis úszógumim is,amitől szintén szeretnék megszabadulni. Egyébként nem eszem sokat,fél zsemle vajjal,sajttal,paradicsommal,nem nassolok,nem tömöm magam,igyekszem egészségesen étkezni a lehetőségeimhez képest. A hasfalam meggyengült és ezért lóg így a hasam? Mit tehetnék vele? Szeretnék újra feszes lenni,a kg-k nem zavarnak,csak érezzem jól magam a bőrömben. Még szoptatok,szóval nagyon intenzív sport és diéta egyelőre nem jöhet szóba,de napi fél óra edzés még belefér.
2013. júl. 1. 22:14
 1/1 anonim válasza:

rajtam alig maradt valami felesleg, de engem is zavar hiszen nem vagyok olyan feszes, mint régen.


szerintem ugyan úgy lehet edzeni, mint régen csak ne feszegesd a határaid, lassan fokozatosan szoktasd a tested a mozgáshoz, ha már egy éve szültél akkor gondolom a baba fő tápláléka nem az anyatej, így ha egy picit csökken a mennyisége nem nagy tragédia. járj el kocogni vagy biciklizni ha a baba lefeküdt, kicsit tornázz, de csak alapgyakorlatokat és a tested napról-napra egyre felkészültebb lesz a komolyabb edzésre.


táplálkozás terén én elhagytam minden cukrot és szénhidrátot.

Reggeli: tojás, sonka, friss zöldségek vagy natur joghurt gyümölcsökkel müzlivel (néha-néha egy teljeskiörlésű is befigyel)

Tízórai: zöldség gyümölcs

Ebéd: roston sült hús (nem panírozott)zöldség vagy rizstészta

Uzsira is be kapok valamit hasonlót

és vacsira is eszek valamit viszont fontos hogy délután már ne együnk gyümölcsöt se, csak húst vagy zöldséget...

Természetesen én se tudom mindig tartani ezt a durva diétát, nem test építő vagyok csak fogyni szeretnék, ezért szoktam én is bűnözni pl. reggelente egy csoki vagy ilyenek, hogy a lelkemnek jó legyen :)A Ducan diéta szerint jó ha iszol cukormentes üdítőket pl Light Cola van kávé cukor nélkül vagy édesítőszerrel, mert elnyomja az éhség érzetet.

Amúgy valószínű a cukortól puffadsz fel: [link]

Ha szeretnél feszesedni, kívül belül kell érte tenni szerintem.

2013. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!