Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Quadot szeretnék venni....

Quadot szeretnék venni. Yamaha raptor 700r. Szerintetek jó quad?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 15:41
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:
jó,de a 660 elterjedtebb,többen veszik,gondolom nem véletlenül.
2013. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és nem lenne kicsi egy 193cm magas srácnak?
2013. jún. 27. 15:51
 3/14 dirtboy ***** válasza:

nem,

egyébként meg kb minden quad egyméretű, úgy értem hogy a 450es is kb akkora mint a 700as,a 3szöget /kormány,ülés,lábtartó távolság/ kell nézni nem a köbcentit.

2013. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igazából a szivem egy ktm xc 525-ér fáj de nekem az túl alacsony és igy hülyén nézek kirajta :(
2013. jún. 27. 16:35
 5/14 dirtboy ***** válasza:
na igen az valamivel alacsonyabb ülés magassággal rendelkezik,cserébe viszont stabilabb kicsit.
2013. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
és szerinted melyik a jobb?
2013. jún. 27. 17:47
 7/14 dirtboy ***** válasza:

nem tudom,egyiket sem próbáltam még ki,valószínű nem is fogom


egyébként lehet hogy nekem is a ktm kéne inkább,a raptor 660-700 elég régi forma már,a ktm pedig szép új formavilágú és kinézetű,valamint elég bika és versenyzésre kiforrott.

hobbi szinthez kicsit soknak is tartják a gépet.

hiába a 150ccm hátrány de szerintem hozza a 660erejét,főleg hogy könnyebb is nagy különbség nem lehet.


az tuti hogy ha újonnan veszed akkor egyikkel sem fogsz mellé mert mind a kettő profi gép.

2013. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hasznáttan akarom de rendszámosat...szóval úton is mennyen és terepen is..és valami brutál gépet akarok venni.
2013. jún. 27. 19:17
 9/14 A kérdező kommentje:
a raptor közül van olyan ami 2személyes?
2013. jún. 27. 19:43
 10/14 anonim válasza:

Nincs, egyik sem 2 személyes. A ktm sokkal erősebb mind a két raptornál. Az én LTZ-400-asom nagyobb mint a raptor 700-as, igaz, ez eléggé ki is van szélesítve, de ja. A köbcenti nem függ attól, hogy mekkora maga a váz és kasztni. No meg a raptor hiába 700-as, állva hagyom. :) Eléggé "csalóka" ez a 700 cm3. Egyébként ez a rendszámozásos cucc eléggé bonyolult. Elvileg ezeket azért nem lehet lerendszámoztatni, mert nincs benne differenciál, ami azért hülyeség, mert egy motorban sincs. Aztán ha talán sikerül valahogy szerezned rá rendszámot, akkor szerintem kapsz egy sebességkorlátot, méghozzá a max 45 km/h-s korlát. Bár frász tudja, én is örülnék, ha letudnám rendszámoztatni a quadot, mert szívesen mennék vele a közúton is(legálisan).

Viszont ha 2 személyt szeretnél szállítani, és azt már le is rendszámoztathatod, akkor vegyél valami munka quadot, azaz valami nagy böszme grizzly-t, és társait :D Bár azok 2x annyiba is kerülnek. :)

Nagyon macerás ez a quad téma.

2013. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!