Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lötyögő test ellen?

Lötyögő test ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Hogyan lehetnék vékony? A combom vastag, a fenekem nagy és a vádlim is bazinagy és ronda. Egész egyszerűen lötyög a fenekem. Tudom, hogy részben genetika meg minden, és tisztában vagyok vele, hogy sajnos nagyon vastag csontozatot örököltem, de nincs valami megoldás, hogy szép vékony legyek?:(

Nagyon hatékony gyakorlatokat is írnátok kérlek?

Köszönöm:'(



2013. jún. 23. 11:55
 1/10 poiu ***** válasza:
Vszínűleg fogynod kéne (cm/kg). Döntő az étrend, és fontos a mozgás is.
2013. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Diéta + heti 3-4x aerob edzés (min40 perc) !
2013. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Osynho ***** válasza:
Feltételezem, lány vagy. Elég látványos változásokat lehet elérni, de az nagyon kemény és hosszadalmas munka és életmódváltás után lehetséges csak. A genetikával csak a lusták mentegetőznek.
2013. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mindennek el lehet mondani, de lustának nem.

És nem, azzal nem mentegetőzni akartam.

2013. jún. 23. 14:30
 5/10 Osynho ***** válasza:
nem mondtam, h lusta vagy. nem is ismerlek. csupan valaszoltam a kerdesedre
2013. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nem kérdeztem, kik mentegetőznek a genetikáva...:D
2013. jún. 23. 15:11
 7/10 Osynho ***** válasza:
De én írtam. Ez sajnos egy ilyen műfaj. :)
2013. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:DD
2013. jún. 23. 17:56
 9/10 poiu ***** válasza:
Cm/kg?
2013. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nőknek sokkal könnyebb dolguk van mint a férfiaknak én már 2 éve keményen edzek megpróbálok mindent betartani(étrend, edzések, szabályos gyakorlatok) És nagyon lassan nagyon nehezen lehet elérni az erdményt...

A nőknek csak több hangsúlyt kell fektetniük a kardióra és egy kis súlyzós edzés meg kicsit meg kell válogatnia hogy mit eszik és máris kész a bombanő pár hónap alatt maximum...

Szóval igazán befoghatnátok a szátokat és elmehetnétek tenni valamit érte hogy megfeleljetek magatoknak.. Mégegyszer mondom, szerintem a nőknek sokkal könnyebb dolgok lenne..

2013. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!