Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » SOS segítség kellene! (többi...

SOS segítség kellene! (többi lent)?

Figyelt kérdés
Szóval el szeretnék kezdeni egy sportot (leginkább tánc). Balettozni szerettem volna, de elvileg már túl idős vagyok, hogy elkezdjem. Debrecenben milyen tánc lehetőségek vannak, amivel mehetnék pl fellépésre, versenyre?

2013. jún. 9. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Balettet gyerekkorban szokták elkezdeni. Standard vagy latin táncokat nézzed meg szerintem.
2013. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak különböző tánc-stúdiók, ott a korosztályodnak megfelelő lehetőséget kínálnak és biztosítanak. (pl.: Walcer)
2013. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
igen a társastánc az egyik legjobb... de mehetsz showtáncra és ha hajlékony vagy akkor jazztáncra is ... no meg hip hop sem egy rossz megoldás :)
2013. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lesz Dance Tánc - és Sportegyesület tudom ajánlani neked, nagyon jó ott mindenki, csak jót hallottam én is róluk!
2016. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!