Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az ilyen Bedák Zsolt szintű...

Az ilyen Bedák Zsolt szintű bokszolók kb mennyit keresnek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
bedák zsoltot annyira nem ismerem, gondolom te is bokszoló akarsz lenni.Magyarországon nem terjedt el a box igazán,nem tudom milyen szinten vagy,hány éves, ha az országban tudsz lenni az elsők közül az havi 500ezer +-t jelent amiből már könnyen meg lehet élni magyaroszgáon is és ezzel az 500ezerrel elég szerény becslést mondtam,akár 1millió is lehet.
2013. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért dolgozik bedák is mert olyan jól keres
2013. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
gondoltam , hogy meg lehet élni belole, amugybedák nagyon hosszú kihagyás után jött vissza amig nem jöttek felkérések addig dolgoznia kellett , de lehet ,hogy saját vállalkozása van nem? aljamunkát csak nem végez, egy időbe sokat keresett a bokszal mikor az elitbe volt
2013. jún. 11. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom ,de hogy az elitbe legyen valaki és ismert is legyen az nehéz,mert stílus is kell hogy kíváncsiak legyenek rád valamiért ,ez keveseknek sikerűl.meg sok edzés meg tehetség nem olyan könnyű ez
2013. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!