Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vékonyabb srác vagyok ő meg 2...

Vékonyabb srác vagyok ő meg 2 szer akkora mint én de súlyra egyek vagyunk, ez miért van?

Figyelt kérdés
83 kiló vagyok nem mondaná meg senki viszonylag vékonynak nézek ki 170 magas vagyok ,terembe akivel gyúrok szintén 83 kiló magasabb is és vagy 2-3szor akkora mint én ,ez mitől van ?

2013. jún. 6. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
A barátod egy hájas disznó. A zsír nagyobb térfogatú, mint az izom.
2013. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szét van pedig gyúrva , köszi a választ
2013. jún. 6. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Neutronlovag te hülye vagy. Egy adott testsúlyban minél nagyobb az izomtömeg és minél kisebb a zsír arábya annál nagyobbak az izmaid
2013. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
minél nagyobb a testzsírod annál nagyobb a térfogatod. Szó sem volt itt izmosságról. Ha legközelebb le szeretnél hülyézni, inkább szúrj egy bicskát a konnektorba.
2013. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen csak amíg a zsír az embernek inkébb a derekán, hasán helyezkedik el addig az izmok pedig a kar mell hát váll láb területein.

Vagy szerinted a képen látható személyek közül a jobb oldalinak van nagyobb karja? [link]

2013. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!