Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan edzetek hasizomra?...

Hogyan edzetek hasizomra? Valaki aki komolyabban benne van le tudná írni egy héten hányszor milyen gyakorlatot és mennyit kéne csinálni?

Figyelt kérdés
Gondolom koplalni nem kell ha nem vagyok pocakos, mivel akkor az izom se nő, de a táplálkozással nem vagyok tisztában. Valaki tud segíteni?
2013. jún. 2. 21:36
 1/1 anonim válasza:
Én egészen egyszerűen csináltam : Minden nap (lehetőleg 2 étkezés között) felüléseket/fekvőtámaszokat csináltam. Először csak 20, később 30, 40, és így tovább. De ha lehet, akkor sportolj is valamit hozzá. Én például lovagolok. Táplálkozásban viszont nem csináltam semmi különöset, mindössze annyi, hogy figyeltem mit eszek/iszok. Vagyis ha éhes voltam napközben, akkor inkább valami gyümölcsöt/zöldséget ettem.
2013. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!