Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Két hónap alatt eltűnhet a...

Két hónap alatt eltűnhet a zsír a hasamról? KÉP

Figyelt kérdés

Ilyen a hasam:

[link]


Heti 4x futok + diétázom.


Lehet lapos a hasam?


Mondjuk ilyen:

[link]


2013. máj. 30. 21:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy van valami hormonális betegségem. Majd kivizsgáltatom magam.
2013. jún. 2. 00:10
 12/19 anonim ***** válasza:

A magyar lakosság több mint felére jellemző az elhízás. A gyakorikérdéseken naponta 100 meg 100 új fogyással kapcsolatos kérdés kerül kiírásra.


Csak néhány információmorzsa arra vonatkozólag, hogy gyaníthassuk: az elhízás és az azt kiváltó különböző hormonális problémák nem valami ritka, esetlegesen előforduló problémák.


Ezek együtt járnak a búza és tejalapú táplálkozással, ami itt elterjedt.

2013. jún. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok az elhízott ember, de most nem erre gondoltam. Nekem lehet, hogy olyan hormonális problémám van amire gyógyszert kell szednem és az egészséges táplálkozás önmagában nem lenne elég.
2013. jún. 2. 01:49
 14/19 anonim ***** válasza:

Persze.. lehet.

Meg az is lehet hogy 10x több esetben írnak fel gyógyszert mint amennyire valóban szükség lenne, mert egyszerűbb. Még a hülye is képes gyógyszerekkel elnyomni állapotokat, és gyógyításnak nevezni - miközben a betegségek valódi okainak megismerése, kezelése/megszüntetése még szerintem is fáradságos, igazi munkát és nehezebben megszerezhető tudást igényel.


De bízhatsz mindig a legrosszabban, akkor nem ér meglepetés. Felvázolnék egy olyan állapotot, ami hormonális problémát okoz SZÖVŐDMÉNYKÉNT egyébként pedig gyógyszerrel és műtétekkel sem lehetne túl sokat segíteni rajta.

De így is túl sokat írtam, az élet meg annyira ritkán szemét hogy pont most pont neked rákod legyen.

2013. jún. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ha PCOS-t diagnosztizálnak nálam, akkor nem feleslegesen írna fel gyógyszert az orvos.
2013. jún. 2. 02:29
 16/19 anonim ***** válasza:

A PCOS nem gyógyítható tudtommal gyógyszerrel, és csak a liszt-cukorevő modern nyugati társadalomban fordul elő.


Lehet vitatni persze.. :)

De azt hiszem vitán felül elgondolkodtató. Könnyen diagnosztizálhatják, elvégre 25% körülire teszik a betegek arányát.

2013. jún. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

* mármint elgondolkodtató az is amit én írok, ettől persze nem kell hogy végeredményben nekem legyen igazam, nem léteznek örök érvényű végső igazságok. Csak mielőtt gyógyszert szednél akár egy pco-ra, próbálj ki gyógyszermentes megoldásokat is.

No persze ne a hagyományosan ajánlott diétát, én beszéltem ilyen nagy pco-s közösséggel, ehh a nők szégyenei, de nem a betegségük miatt.. tipikus emberek voltak, tipikus szűklátókörűséggel. Következményként nem nagyon tűntek gyógyulóknak.. Ők a kék pólósok, akik néha megmozdulnak 1-1 fővárosi hídon..

2013. jún. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nem gyógyítható, de kezelhető. Gyógyszerrel, diétával, sporttal. A nők 5-10%-ának van PCO-ja.

Teherbe szeretnék majd esni, úgyhogy ha ez a bajom, akkor gyógyszer nélkül nem fog menni.

2013. jún. 2. 02:51
 19/19 anonim ***** válasza:

Érdekes. Nálunk a paleo csoportba meg csak úgy brrrrrrrrrrrr így gépeljük a gratulációkat a volt PCOS-s nőknek a babáikhoz/terhességekhez.


Mert hagyják meggyógyulni a testüket, mert a tudomány ott van, hogy ha nem eszik betegre magukat akkor meggyógyulnak. Nem csal mosolyt az arcomra hogy az anyagcserezavarokat, hormonális betegségeket gyógyíthatatlannak híresztelik bizonyos (biztosan végtelenül tisztességes szándékú..) csoportok vagy szekták.


[link]


Szerintem olvasd ezt el, illetve vedd fel a kapcsolatot a hölggyel.

2013. jún. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!