Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Két hónap alatt eltűnhet a...

Két hónap alatt eltűnhet a zsír a hasamról? KÉP

Figyelt kérdés

Ilyen a hasam:

[link]


Heti 4x futok + diétázom.


Lehet lapos a hasam?


Mondjuk ilyen:

[link]


2013. máj. 30. 21:14
1 2
 1/19 tap bela ***** válasza:
Persze lehet, de hogy ezt kéthónap vagy több idő alatt érheted el, erre táv-internet tanácsadás alapján nem lehet megválaszolni.
2013. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mennyit futsz?

Szerintem hasizmozni sem árt.

Nem zsírégetés céljából,de feszesebb lesz.

2013. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Jó étrend, mozgás és jön az eredmény, az hogy mennyi idő majd eldől, de napról-napra jobb lesz.
2013. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1 hónapja kezdtem el és eddig 3 kilót fogytam, de nem látom az eredményét. Vagyis a hasamon nem, mert csak felülről fogyok. A kulcscsontom már nagyon kilátszik.


40 perc, kb 4,5 km


Igen, azt elfelejtettem mondani, hogy hasizmozok is!

2013. máj. 30. 21:29
 5/19 anonim ***** válasza:

Na,tökéletesen jól csinálod:)

Nem meglepő,hogy így alakul,a hasadon több a zsír alkatilag.

A futással azért vigyázni,legyen jó cipő stb..

Sok sikert:)

2013. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Van! :)

Köszönöm! :)

2013. máj. 30. 21:33
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

2 hónap nem kevés idő..


Attól függ hogyan diétázol. Ugye reméljük jobb az étkezésed mint az edzésed. Az intenzív kardio és az erősítő edzés mikor van nálad? :)

2013. máj. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Linkoln ***** válasza:
Hát, csiklandozhatják a füled, de nem nem lehet olyan a hasad 2 hónap alatt :/ Több idő kell. Két hónap alatt lehet látható eredményt elérni. De elég távoli a cél még. Kitartás! Szeresd meg a mozgást, az kelleni fog. Neked nem olyan a genetikád mint a lánynak a képen. Meg még ha nem is lennél hajlamos a hízásra, mait sajnos kétlek, akkor is komoly munka kellene hogy olyan legyen a hasad. Inkább életmód váltásban gondolkodj ha kis hasat akarsz. Ne 2 hónapra, hanem beláthatatlan időre.
2013. máj. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Mi baj van az edzésemmel?

Változó hogy mikor. Van, hogy reggel futok, de általában késő délután szoktam, vagy este. Erősíteni pedig este szoktam.


Szeretek mozogni!

Amúgy iszonyatosan vékony voltam még pár éve. Mindig is kis törékeny, vékony lány voltam, aztán hirtelen feljött rám jó pár plusz kiló.

2013. jún. 1. 23:54
 10/19 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen hormonális változások. Vagy elfogadjuk, hogy a korral járnak, vagy elkezdünk gondolkodni hogy vajon mi zavarja össze a hormonrendszerünket.

Gyógyszerek, kaják?

2013. jún. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!