Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Box utáni hányinger, rosszulét...

Box utáni hányinger, rosszulét, fejfájás, fokozatosan romló látás normális?

Figyelt kérdés
bunyóztam egy gyerekkel,megbeszéltük hogy lazán megyünk,és teljes erejéből megsorozott,pedig én azthittem lazán megyünk,és hát jópárat bekaptam fejre...az edző a másikat kitiltotta a klubbol... a fönti felsoroltak jelen vannak nálam,és nemtudok mitcsinálni!.. Orvoshoz nem merek elmenni,mert félek hogy eltiltanának ettől a sporttól..

2013. máj. 29. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
nem nem normális... menj orvoshoz, eltíltani nem fog... de ha fokozatosan megvakulsz, vagy meghalsz, valamilyen belső vérzéstől, akkor sem fogsz többet sportolni soha... tehát mérlegelj...
2013. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha bajod van, akkor menjél orvoshoz pajtás.


Rögtön eltiltani? Közel sem valószínű.

2013. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aikiboxer ***** válasza:
Így ránézésre enyhe fokú agyrázkódás. Azonnal menj el a baleseti sebészetre és röngeneztesd meg magad. A klubot pedig messziről kerüld el, ne menj oda többet. Melyik az a klub, ahol engedik ezt az állatságot?
2013. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aikiboxer ***** válasza:
... röntgeneztesd ... (egy "t" lemaradt)
2013. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is ismertem ilyen csókát csak az felvette a legvékonyabb kesztyűt amiből szinte kilógott az úja olyan ramaty állapotba volt ,190 magas 100 kiló körüli ,oda menta full kezdőkhöz mondjuk ő is kezdő volt ,oda ment ilyen 60 kilósakhoz úgy szétverte őket össze estek csupa vérek lettek

és még megbeszélték hogy kicsit ütnek,de ha neki vertek be egy rendeset akkor meg szólt hogy ekkorát ne


lett egy kis agyrázkódásod de nem vészes nyugi azért néz el orvoshoz

2013. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!