Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ettől hányhattam?

Ettől hányhattam?

Figyelt kérdés
Ebéd előtt már 4,5 órája nem ettem, szóval igencsak üres volt a hasam már. Ebéd előtt vettem be egy daily vitamint , majd mellé 1 g c vitamint is. A jóízű ebéd után pedig 10 perccel később hányinger kapott el, majd hánytam is egyet. Utána teljesen meg voltam könnyebbülve, de nem tudom mi okozhatta ezt. Valakinél volt már ilyen?

2013. máj. 23. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem az ebéddel votlak itt gondok... romlott lehetett valami
2013. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem egyszer volt ilyen mikor túl sokat ettem majd ráhúztam jól valami szénsavasat... hát :D
2013. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lement a mulit + c vitamin, majd egy 10-15 perc múlva a jó nagy adag kaja jóízűen, utána egy szelet csoki, és aztán kezdett el jönni a hányinger. Máskor is bekajálok így, de akkor a vitamint nem kaja előtt veszem be, és mivel azóta semmi bajom sincs, meg előtte sem volt, nem hiszem hogy valami nagyon komoly lenne.
2013. máj. 23. 13:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Üres gyomorra nem kellene vitamint nyomni, mert akkor az elemek miatt lehet ilyen. Kaja után vedd be.
2013. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi Montez, legközelebb így lesz! :) csak fura, mert volt már hogy éhgyomorra vettem be, és akkor nem volt semmi, dehát nem minden egyforma.
2013. máj. 23. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én már hallottam pár ilyen esetet, sőt itt is járt már valaki így, talán egy hónapja írta ki kérdésbe.
2013. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tap bela ***** válasza:
100%
Multivitamin nem érdemes éhgyomorra bekapodni. Mindig legyen valami kaja a gyomorban és csak utánna a vitamin tabletták, kapszulák.
2013. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!