Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék venni/rendelni...

Hol tudnék venni/rendelni visszacsapó íjat?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Kiskorom óta érdekel az íjászat, de sajnos eddig nem nagyon volt pénzünk venni. Most, hogy ballagni fogok szeretnék venni egy visszacsapó íjat ilyen 10 000- 25 000 Ft körül.

Sok helyen körülnéztem már, de még több helyen szétnéznék. :)



2013. máj. 22. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Kassait tudom ajánlani, nem olyan drága és strapabíró. Egy jó darabig el lehet szórakozni egy olyan íjjal.
2013. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem egy 38-fontos Kassay hiúzom van és meg vagyok elégedve vele, én is csak ajánlani tudom
2013. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Itt nézd meg az íjakat: [link] Nekem 35 fontos tradícionális magyar íjam van, nagyon szeretem, kicsit csapott az elején, de egy-két hét után már rájöttem a helyes tartásra, és azóta egyszer sem csapott meg. Jó árban készít íjakat, és megbízhatóak. Nyílvesszőt is csinál mellé. Én is ballagásra kaptam az íjat tavaly, azóta rendszeresen lövök vele.
2013. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!