Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A melleim így, ha én közbe...

A melleim így, ha én közbe nem szeretnék hízni?

Figyelt kérdés
Irtó picik a melleim. Ha esetleg valmi 'hízás' szerűséggel szeretném növeszteni, akkor azt megtehetném, hogy naponta többet eszek de emellett sokat edzek? Amúgy is edzek majdnem minden nap, de a melleim picik és ez nagyon zavar:( Tehát nem szeretnék hízni, csak a melleimre, így többet eszek mint szoktam,de úgy, hogy le is dolgozom.. Elég zavaros dolog:D
2013. máj. 20. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez zavaros. Ha zsírosodsz, nőnek valamit a melleid is. Ha fogysz, akkor kisebbek lesznek.
2013. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak mellre nem tudsz hízni. Megy máshová is.
2013. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más, nekem is kis mellem van , ha "hízok" akkor az a hasamon látszik meg legelőször - ahogy pl. az izmosodás is ott lett először látható, ha fogyok akkor a lábaim lesznek irtó vékonyak... ha te az a tipus vagy akinek mondjuk a fenekén raktározódik a plusz akkor marad a kis mell és lesz egy jó nagy zsíros feneked hozzá:D + hizni kalória pluszban lehet - ha többet eszel de ledolgozod nem leszel kalória pluszban = nem fogsz hízni..se zsírt, se izmot. Szóval ilyen nincs amit te kitaláltál, fogadd el magad, nem a világ vége, hogy kis mellűek vagyunk, vannak ennél sokkal értékesebb tulajdonságok - pl. hogy azért jársz el edzeni és figyelsz rá , hogy mit eszel mert törődsz az egészségeddel, van akaraterőd és nem az a tipus vagy aki két hét után felad mindent - ez vonzóbb szerintem , mint az eggyel nagyobb kosárméret;)
2013. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző jól mondta szinte, de a lényeg, hogy tudsz biztosan többet enni, mint amennyit ledolgozol, a változást pedig majd látni fogod.
2013. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kezdjük ott, hogy fiú vagy vagy lány, bár a kérdésedből lánynak tűnsz, de fiúk is szoktak a kis mellük miatt nyavajogni... korod?
2013. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség azért hizni, hogy a melleid nőljenek, nem egészséges egyszerűen. A melleid összefűgnek a zsírszázalékkal igaz, de nem értem hogy, akarod összefőggésbe hozni az edzéssel. Ha genetikailag kicsik a melleid, akkor a hízás során sokkal több zsír gyülemlik majd fel más testrészeiden, és kevesebb a melleiden. A mellméreten csak műtéttel lehet segíteni, de nem sokaknak áll jól. Rengeteg szép kismellű lány van.
2013. máj. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!