Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mellezés közbe és után már...

Kukakupak kérdése:

Mellezés közbe és után már egy jó ideje fáj a mellkas csontom középen mitôl lehet? A többi lent

Figyelt kérdés
mindig bemelegítek alaposan de néha annyira tud fájni h félek, hogy egyszer roppan és rám esik a súly, nem is merek nagy súlyra menni hisz 60kgnál is fáj és félek emelni többel. otthon is fekszek és levegô vételnél is néha fáj meg sokszor ha lehajolok is sajog . Szerintetek mi lehet az oka? vagy van más is aki ilyet átélt? érdemes orvoshoz fordulni ezzel? 19/F

2013. ápr. 22. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Légzés rendesen megy az ismétlések közben? Leengedésnél belégzés, kinyomásnál kilégzés? Okozhat ilyesmit, ha bent tartod a levegőt.

Áthúzást csinálsz? Nekem az készítette ki a bordáimat, abba is hagytam.

2013. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
áthúzást ritkán csinálom kb 1 hónapba 2x, lehet a levegôvételel lenne gond? bár szerintem jól csinálom de legközelebb megfigyelem h akkoris fáj-e :)
2013. ápr. 22. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!