Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen airsoftot vegyek?

Peribond kérdése:

Milyen airsoftot vegyek?

Figyelt kérdés

25-30 ezer forintom van egy airsoftra. Én gépfegyvert szeretnék. Ennyi pénzért érdemes teszemaszt a keleti frontban vásárolni egy újat, vagy vegyek használtan?

Ti milyet ajánlotok?



2013. máj. 19. 13:39
 1/4 Franchi válasza:
50%

hangsúlyozom ne vegyél használtan, főleg ha első fegyvered lessz!

Szerintem gyűjts hozzá még 5000 et ahoz a 30 hoz, és aból tudsz venni egy rendes cyma ak-t... ÚJONNAN!

5000 forint nem olyan sok...inkább várj, mint vegyél egy szart, és aztán viheted szerelőhöz tripla annyiért!!

2013. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gond a használt fegyverekkel se, HA a gazdája jó volt hozzá és becsülte, karbantartotta. Válogass kedvedre fegyverek közül, de készülj fel az új fegyverek sokszor annyit se bírnak mint a használtak! Én a JG G36C/ G36K-t ajánlom. Használtan 30k (kb.), újonnan 40k. Strapabíró, jó, pontos, erős gyárilag is és megbízható.
2013. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tudsz ismerőstől vagy megbízható embertől használt fegyvert venni akkor azzal jobban jársz. Vagy ha van hozzáérő ismerős akkor ő esetleg tud segíteni a vásárlásban....

Én is újonnan vettem az első AEG-em, de ugyan annyit költöttem rá mint arra amit már használtan vettem. Persze most már mind a kettő ugyan olyan jól, tökéletesen működik, tehát anyagilag jobban jártam a használttal.

Persze használt és használt között is van különbség, mint új és új között is, de természetesen az újnál kisebb a rizikó!


(jah, és bolt bolt között is van különbség!!! )

2013. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek.
2013. máj. 21. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!