Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen multit ajánlanátok a...

Milyen multit ajánlanátok a Daily helyett?

Figyelt kérdés
Sajnos a Scitec cuccát nem tudom a továbbiakban beszerezni, xyz. Olyan vitamint szeretnék, ami ár/érték arányban legalább vagy közel ennyire jó. Szóval nem kell profi cucc, csak hobbim a testépítés. Kell egy vitamin, ami jó, és árban is kedvezően jön ki a mennyiséghez képest. Kösz.

2013. máj. 19. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Vitabolic mondjuk
2013. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, vitabolic, iss pak, vitalabs lifes vitality.
2013. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tap bela ***** válasza:
Lifes Vitality
2013. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát olyat találtam kínálatban, hogy Ona-a-day. Elég kevés benne a C vitamin, ahogy látom. Ha veszek C-vitamint is, úgy jó, vagy próbáljak meg mást keresni? Meg van még itt a boltban Amino One Daily, meg valami Biotech multivitamin for men, sose hallottam. Azt mondták, hogy ez Vitabolic szintjén van.
2013. máj. 19. 15:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet, hogy rendelek netről, de ott sincs Daily. ki van fogyva. Külföldi vagyok :( Vitabolic van netes üzletben. Szerintetek van olyan jó, mint a Scitec?
2013. máj. 19. 15:18
 6/6 tap bela ***** válasza:
persze vegyél mellé 500g-os c-vitamin port 2.400Ft-ért vagy 1kg-osat 4.600Ft-ért.
2013. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!