Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ennyivel drágább a...

Okrwdw kérdése:

Miért ennyivel drágább a Scitec termék?

Figyelt kérdés

Ránézésre nem jobb mint a jóval olcsóbb társa,sőt...


[link]


[link]


2013. máj. 15. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem a társa. Ég és föld a kettő. A power protein az egy szójás fOs! A másik pedig egy jó minőségű tejsavóprotein!
2013. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miért drágább a bmw a suzukinál?
2013. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Különböző kategóriájú termékeket tényleg nem lehet összehasonlítani. Vagy a PP-t hasonlítod össze a Scitec kevertjével, vagy egy másik tejsavót a Scitec tejsavójával.


2. Amúgy tényleg drágább sok Scitec termék, mint az átlag, de legalábbis sok olcsóbb is van, amik semmivel se rosszabbak (azonos kategóriában). Ez azért van, mert a sok magyarországi bolt fenntartását, meg a sok reklámköltséget és szponzoráltat is meg kell fizetni.

2013. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tap bela ***** válasza:

Nagyon rosszul nézed a termékeket. A Scitec és a PowerTrak két magyar márka. Mind kettőnek van szója meg van whey proteinje. Te pont két totál különböző alpanyagú proteint szeretnél összehasonlítani. És a Scitecet hozod ki ebből drágának.


A szójáról tudjuk, hogy hadjuk a polcon, majd ön egy másik vevő, és mivel szép színes a doboza megveszi.

Whey esetében meg nézzük körül. Mert 7.000Ft/kg-os árért már akár izolátumot hidrolizált peptideket is vásárolhatunk.

2013. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a korrekt válaszokat.Nem igazán vagyok otthon a témában,hogy miért jó a 100% whey, miért rossz a szója hasonló,ezért csak a benne levő dolgokat néztem.
2013. máj. 16. 09:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért rossz a szója, mert tele van ösztrogénhormonokkal, allergén anyagokkal, és a biológiai értéke is fele a tejsavóénak.
2013. máj. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tehát még akkor is felejtsem el a szójás xarokat ha nem vagyok profi testépítő ?:) Küzdő sportolok és egy kis tömeget szeretnék felszedni.
2013. máj. 16. 09:44
 8/8 tap bela ***** válasza:

Szerintem ha ezeket elolvasod, akkor még a haverjaidat is lebeszéled róla:


[link]

[link]

[link]

2013. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!