Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó tömegnövelőből mennyibe...

Jó tömegnövelőből mennyibe kerül egy adag? És mennyi ideig elég egyáltalán egy adag tömegnövelő?

Figyelt kérdés
am csak akkor érdemes tömegnövelőt venni ha valaki kondiba jár? vagy ha itthon edzek akkor is lehet? honnan tudjam majd h mennyit edzek és menyit vegyek be a tömegnovelőből?

2013. máj. 15. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
1 adag az 1 adag, vagyis egy használatra. Meddig tart az függ mekkora kiszerelésben veszed, van fél kg-os, 5kg-os is, mennyit iszol naponta. Lehet otthon edzésre is, bár a helyedbe a helyes étrendnek néznék először utána, majd azután foglalkoznék az étrendkiegészítőkkel. Kivétel a vitaminok, az mehet bármilyen helyzetben.
2013. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van, attól függ, hogy mennyit iszol belőle. Van aki csak edzés után issza, de van aki reggel is és sok hulye még napközben is. De szerintem csak edzés után menjen, mivel gyors szénhidrát is van benne, ami nem kell napközben.

Rá van írva a dobozra, hogy mennyi egy adag, mindegyiknél más mennyiség lehet. Nem tudjuk, hogy te melyiket veszed.

Otthoni edzés után is mehet.

2013. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem, és ti mit ajánlanátok? melyiket vegyem?
2013. máj. 15. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Jumbo prof, mhn gainer, volumass 35, brutal gainer, stb
2013. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat!
2013. máj. 16. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!