Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 400m 1:35 perc alatt tettem...

Pe Eszti kérdése:

400m 1:35 perc alatt tettem meg az jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
nem vagyok egy vékonyság..xD
2013. máj. 13. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyalog?
2013. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Linkoln ***** válasza:

Ne szójjá be!

Nem olyan vészes, de kevés az infó.

Írtad hogy nem vagy éppen egy vékonyság, akkor esélyes hogy nem egy atlétára gondolunk, de még is írj egy kort, és egy tömeget.

1 perc alatt ha lefutod nem rossz mint egy 400m-es jó eredmény.

De nyílván neked nem 1 perces atlétikus alkatos eredményre kell a jó megerősítés.

Nem kiváló eredmény, maradjunk ennyiben.

2013. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 legion ***** válasza:
Kor,paraméterek?Nemed?Ne csak ennyit fuss egyszerre,és vékonyabb leszel.Nem egy ócska Rajna Réka-féle fittneszmasinától,vagy a konditeremtől,fogyózós csodaszerektől leszel soványabb,hanem a rendszeres,kemény edzéstől!!!!Nem baj,ha kövér vagy,csak tégy ellene,rázzd meg magad!
2013. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én se vagyok nádszál de mindig evvegere 58 at 400 on elerek ezert ha pl evelejen vagy vagy csak most kwzded ez nem rosz teljesítmény.
2017. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!