Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen egy grappling verseny?

Milyen egy grappling verseny?

Figyelt kérdés

Itthoni szinten apumtol tanulok judozni(o sokat judozott) es mellette thai box edzesen is tanulunk foldharcot(grappling).Foldrevitelek,feszitesek,folytasok stb.


Mennyi eselyem lenne ennyi tudassal es altalanos fizikummal egy amator grappling versenyen,ahol bjj-sek,szabadfogasu birkozok,judosok is vannak ?

Ki szeretnem probalni magam,nincsenek komolyabb szandekaim.



2013. máj. 12. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szinte semmi. Thai Box edzésen nem hinném, hogy használható grapplinget tanulsz (eleve nem nagyon vannak földharc technikáka a muay thai-ban) a homemade judo apukáddal meg nem tudom, mennyire minőségi. Ennyi erővel a kishúgodon is gyakorolhatnál.


Versenyen meg azért kell szerencse is. Ha első körben összeraknbak egy kemény BJJ-el, akkor ott már ki is estél. Noha én alapból azt mondanám neked, hpgy mivel nem tanultál igazán professzionális földharcot, nem ismersz nagyon sok sunyiságot, és az edzőpartnereid sem feltétlen idálisak (legalábbis gondolom én) akkor nagyon hamar kiesel. Talán már az első körben.


Persze megpróbálhatod, de én tuti nem fogadnék rád. Na meg kérdés, hogy az egódat milyen szinten viseli meg a dolog, van-e benned annyi alázat, hogy elismerd a vereséget, és hajlandó légy újrakezdeni...

2013. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
INKÁBB EGY JÓ BIRKOZÓ TOL KELL FÉLNED VAGY EGY BJJ-S TŐL inkábbb menj máshova edzeni egybk attól is függ hogy milyen súly ésmilyen korosztály. meg hát a bírótól is plén ob döntön meg vertem egy srácot ugy hogy szinte mindig ő volt rajtam egy másik versenyen pedig megvert de ugy hogy körbe futotta a szőnyeget meg elég fura dolgokat művelt de nem biztos hogy egy birkozo aki ugyes és tud vmi feszitést nyerni fogsz .remélem segíthettem és ezeket a tanácsokat fogad meg !.:)
2013. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Azért nem olyan brutális a mezőny. :D

Amit én látok birkózóként, kívülálló szemmel:

- minden hétvégén van egy magyar bajnokság egy Isten háta mögötti kis településen

- 2 hét után bárki versenyezhet és könnyedén nyerhet

- minden városban kell hogy legyen 3-4 grappling/mma edzés, ahova le lehet menni megmutatni magunkat és több ezer képes albumokat feltölteni facebookra.

- amikor, mi, mint pár birkózó, lementünk grapplingre nagyon gyenge volt a mezőny

2013. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!