Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 1.8-2g fehérjét/testsúly...

Woot11 kérdése:

Napi 1.8-2g fehérjét/testsúly szeretnék bevinni, de nem minden nap megoldható a csirkemell/pulykamel stb, hogyan pótolhatnám?

Figyelt kérdés
Nem fogyókúra, izomépítés a cél. Ha nem tudok húst enni mi lenne a leg ideálisabb az izomépítéshez? Elsősorban tejtermékekre gondolok pl tejföl, sajt, túró. Az esti túró nem probléma. Esetleg egy kis halat, tojást tudok enni napközben, de ezek nem nagyon fedezik a szükségletet. (65 kg vagyok)
2013. máj. 11. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

tejföl felejtős


hal, tojás, sovány túró, zsírszegény sajt, cottage cheese !

2013. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre való a fehérjepor.
2013. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél olcsóbb tejsavóproteint.
2013. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ilyen fehérjemizériákat porokat stb nem nagyon tudok beszerezni faluról :) egyébként sem vonz a dolog. inkább a szilárd jól megszokott kaja :) tudom hogy a fehérjepor se rossz, de nekem nem jön be :) tejsavóproteinről nem nagyon hallottam még, nem tudom mi az, s hol lehet beszerezni :)
2013. máj. 11. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Protein = fehérje. A fehérjeporok többségét tejből csinálják, úgy, hogy kiszűrik belőle a fehérjét. Ezt hívják tejsavóproteinnek. Teljesen biztonságosan rendelhető webshopokból, a futár házhoz viszi.
2013. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát a protein por is csak kaja, nem kell félni tőle és kiviszik faluba is.
2013. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!