Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magas, vékony lányoknak is...

Magas, vékony lányoknak is tanulható a hastánc? (részletek lent)

Figyelt kérdés

180 cm magas 59 kg-os, lány vagyok és szeretném megkérdezni, hogy ilyen alkattal is lehet hastáncot tanulni? Mivel nincsen rajtam semmi plussz kg és kicsit hülyén néznék ki ilyen alkattal tanulás közben a többi lány mellett. Ja és mellem sincsen sok. Szerintem elég siralmasan festenék egy hastánc szerkóba ilyen külsőbe, nem? Mikor probáltam DVD-ről csinálni hát mit is mondjak hallottam, hogy a csontjaim ropognak, elég bizar volt, de szeretem a keleti zenét, a ritmusát és úgy szeretnék tudni rá táncolni, csak ilyen adottsággal úgy hiszem, hogy ezt nem nekem találták ki. Meg nem vagyok az a nőies típus, a csábítást nem nekem találták ki. És ezek hiányában, úgy érzem, hogy nem sok esélyem van, hogy ezt az egészet elsajátítsam.


Köszi a válaszokat!


2009. szept. 29. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát ugy gondolom, hogy nem kötelező, hogy fellépjél!

Az meg amúgy is idő lenne.

Ha nem vagy nőies és a csábítást nem neked találták ki, akkor viszont ezt a táncot neked találták ki, hogy ezeket a dolgokat megmozdítsa benned.

A mozgásodat szépen időről időre fogja csiszolni és ez jót tesz, és az önbizalmadnak is!

Ha szereted a keleti ritmusokat és szeretnél tanulni miért ne?!

Fellépned meg nem muszáj ha nem érzed, hogy na te most márpedig szeretnél.

Ne gondold, hogy egyedül leszel mint vékony!

Vegyél magadnak egy rázókendőt, s az az elején sokat fog segíteni abban, hogy a rázás technikád kialakuljon.

Mindenféle képen jót fog tenni testednek és lelkednek!

Csak válassz valami komoly oktatót!

Nieto Mercédesz

Wollner Márta Shába

Vitális Anna

(iwiw-en megtalálod őket)

Érezd jól magad!

2009. szept. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
PERSZE hogy tanultható.én hastáncolok vékony vagyok és alacsonynak sem mondanám magam! amikor elkezdtem sose gondolta mvolna hogy ennyi gratulációt és bókot fogok kapni egy-egy fellépés után özbizalmamnak is jót tett.és rengeteg vékony lányt láttam már táncolni, versenyt megnyerni...úgyhogy én a vákony lányokra szavazoook. :]
2010. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!