Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthon kondizás?

Otthon kondizás?

Figyelt kérdés

Elszeretnék kezdeni kondizni itthon.Van egy fekpadom ahhoz van rudam meg vannak súlyok is hozzá.Van 2x15 kg súlyzó.Ennyi elég is?Mondtam havernak, veszek tárogatót..Azt mondta felesleg, azt tudom kézi súlyzókkal helyetesíteni.Ja, és varratok egy boxzsákot is.

Mi kellene még?


2013. máj. 5. 09:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Természetesen 2x15 egykezes súlyzóra gondoltam:)
2013. máj. 5. 09:23
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy ideig elég, de hamar kinövöd majd azt a kis súlyt. Kellene még rúd, rengeteg súlytárcsa, guggoló állvány, húzódzkodó rúd.
2013. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Persze, ezzel tisztába vagyok.

Majd még később veszek egy francia rudat is meg egyenes rudat is, másik fekvenyomó rudat is, és ezekhez plusz súlyokat is:)

2013. máj. 5. 09:29
 4/12 Csonti95 xD ***** válasza:

Ez attól függ mi a célod.. ahogy Montez is írta, az elején (1-2 hónap) elég ami most van, mert most még szinte a fekvőtámasztól is fejlődsz még...


de később szükséged lesz még súlyra, sokkal többre

fekvenyomáshoz kéne legalább 100Kg, persze úgy is jó ha menet közben szerzed be ezeket..

2013. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jelenleg 60 kg súlyom van.

De van esztergályos ismerősöm tehát nem sokból tart kilyukasztatni pár tárcsát:D

2013. máj. 5. 09:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz gond, már csak a kaját kell rendbe tenni.
2013. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Na igen, pár kg-ot szeretnék leadni is.De izmot is felvenni.

Vagy izommá alakítani:D

Ezért varratok boxzsákot is, azt mondták, azzal igen lehet fogyni is:D

Egyébként, a húst azt szeretném nagyon:D Azzal nem lesz gondom:P Halat is..A baj az nálam a kenyér ami tom h egészségtelen, de hát...Van mikor egész nap semmi mást nem eszek csak 3db vajaskenyeret.

2013. máj. 5. 09:42
 8/12 anonim ***** válasza:

Na akkor itt lesznek a bajok.:)

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).


Vajas kenyérrel pedig nem lesz izom sajnos.

Zsírból pedig nem lesz izom, a kettő teljesen más biológiai szövet.:)

2013. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem.Nekem azt mondta egy kondis, aki már 5 éve nyomja, hogy fehérjéből kellene minél többet bevinnem.
2013. máj. 5. 09:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, az is kell:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2013. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!