Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az igazság? Tényleg vastaga...

Mi az igazság? Tényleg vastagabb lesz tőle? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sok gondom van a vádlimmal,nem annyira vastag,de mivel alacsony vagyok(156cm)feltűnő.Sokan ajánlották a guggolást,de máshol meg azt hallom hogy csak vastagabb lesz tőle.Formálni is szeretném,ezért gondoltam a guggolásra,de nem szeretném ha vastagabb lenne.

Nektek mik a tapasztalatotok?Vagy esetleg tudtok jó tornagyakorlatokat?

Előre is közi!

19L



2013. máj. 4. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogyasztani nem tudsz a vádlidon, ha nem zsíros. Ha pedig az, akkor sincs helyi zsírégetés, nincsenek helyi zsírégető gyakorlatok sem. Nem tudod irányítani a zsírlradás helyét. Max izmot tudsz rá pakolni, de formálni nem. Az izmok tapadási helyei genetikailag adottak. Nem tudod leszedni a csontról és máshová tapasztani. Nem gyurma az izom, hogy formázni lehessen.
2013. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én magasabb vagyok, 165cm, de nekem is viszonylag vastag a vádlim, de nekem izmos. Emiatt elég fius, sokmindent nem lehet vele csinálni. Én nyújtani szoktam még torna v futás után, attól nem vastagszik annyira. Meg magassarkúban v magastalpúban járok, így nem tűnik olyan vaskosnak, viszont hátránya h a vádli izmait feszíti, így lehet h nem olyan nőies. 16L
2013. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lányok, lányok, mikor fogadjátok el végre, hogy az izmos vádli szép? Meg azt, hogy csak úgy véletlenül semmitek nem lesz túl izmos, még úgy is marha nehéz, ha direkt akarnátok olyanra.
2013. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi,akkor kipróbálom a nyújtást,nem nagyon hordok magassarkút,meg sokat utazok az iskola miatt és így nem is lenne szerencsés abban rohanni a buszokhoz:/

tudom hogy nem magától lesz vastag a vádli,nekem részben öröklődő,meg pár évig jártam karatéra és ott elégé megizmosodott,azóta meg rá ment némi zsír

2013. máj. 5. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha neked is izmos és van rajta kis zsír, akkor 2 módon változhat. Vagy diétázol és lassan letünik a zsír, de akkor mindenhonnan, vagy edzel rá lájtosan és akkor a zsír átalakul izommá, csak akkor még izmosabb lesz. Mondjuk nekem is eléggé izmos de már többen mondták h szép :-)
2013. máj. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bogi, a zsír soha a büdös életben nem alakul át izommá! Teljesen eltérő két különböző biológiai szövetről beszélünk. Ez általános iskolai biológiai szint. A zsírt azt le lehet adni edzéssel + diétával, izmot növelni pedig lehet tömegnövelő étrenddel és edzéssel.

Egyszerre nem megy, mert zsírleadáshoz kalória mínuszban kell lenni, izomépítéshez pedig kalória pluszban. De még egyszer írom zsírból nem lesz izom, mint ahogy fából sem lesz vaskarika! :)

2013. máj. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy a zsírt diétával lehetne eltüntetni,csak már így is elégé bordás vagyok,nem akarok igazán akarok fogyni:S
2013. máj. 6. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!