Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vpx Syngex vagy Nutrend whey...

Vpx Syngex vagy Nutrend whey core 100 esetleg BSN Syntha6?

Figyelt kérdés

Mínőségi fehérjét keresek. Vpx-et használtam finom volt, most vettem nutrend-et még nem használtam de jókat írnak róla.

12-13ezerig szerintetek melyik a legjobb 2,3kilós fehérje?

Reggel innám natúrba és edzés után szénhidràttal keverve.

Reggeli előtt vagy után jobb?

Lehetőleg hozzáèrtők írjanak :) Montez számítok rád :)



2013. máj. 4. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

A legjobb a WheyC6, de a Sygex és a whey core 100 is kiváló. Én a syntha6-ot nem tartom jó proteinnek, mivel csak kb 50%-os fehérje és marha drága is. De tömegeléskor elmegy, ha van rá lóvéd.

Reggel protein + zabpehely kellene, tehát kell valami minőségi ch is.

Minőségi még a Dymatize elite whey, Twinlab whey fuel, Biotech nitro pure whey gold de még a Scitec 100% whey prof is, bár az drágább.

2013. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az MHN 100% whey pro is jó szerintem és belefér ebbe az árkategóriába
2013. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ja, az is jó:

[link]

2013. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tap bela ***** válasza:

Vpx Syngex vagy Nutrend whey core 100 esetleg BSN Syntha6


Az első kettő whey koncentrátum és izolátum, míg a Syntha6 egy több összetevős protein. A Whey-en kívűl mást is tartalmaz és csak 50%-os. Tehát ezek alapján nagyon összehasonlítani nem igen lehet.

Ellenben az meglepő, hogy mondjuk a Nutrend hogy a fenébe csak 76%-os amikor whey koncentráum mellett izolátumot is tartalmaz.


Én is az MHN-re szavazok. Az íztől függően szintén eléri a ezt a %-os protein arányt. Az ízen kívűl egyébb felesleges adalékanyagtól mentes.

2013. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Lehet hogy legközelebb ezek közül választok. Syngexet valamiért kicsit nehéz most beszerezni de szerettem volna kipróbálni a whey core 100at úgyhogy most az lett.

Reggelire megy 1 adag protein zabpehellyel. Reggelire néha még tojásfehérje rudat szoktam enni meg vacsira is szokott menni illetve most volt lehetőségem egy kis zacsis kazeint is vettem éjszakára.

Egy kérdésre nem válaszoltatok. Ha mástbis eszek reggelire akkor inkább előtte vagy utána menjen protein? Hogy szívodik fel jobban.

2013. máj. 4. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Reggel mindegy.
2013. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2013. máj. 4. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!