Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megeri proteint venni?

Megeri proteint venni?

Figyelt kérdés
16 eves,77 kilos,testes alkat vagyok.Ha harom honapig szednek proteint,felfujna eleg jol?Es ha mar egyszer proteint szedtel akkor mar nem meg tudsz szalkasitani ha lealsz a szedesevel?Hogy olyan izmaid legyenek mintha nem is szedtel volna proteint?
2013. ápr. 30. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, nagy a baj. A protein= fehérje. Ez is csak sima kaja. A húsban, tojásban, túróban is van fehérje. Az sem fúj fel, a protein tápkieg sem. Ez csak egy koncentrált élelmiszer, nem varázspor. Annyi egy adagja, mintha egy szelet húst ennél. Nem lesz tőle nagyobb izomtömeged. Annyi előnye van, hogy hamarabb szívódik fel, így érdemes akkor egy adagot lenyomni. De felfújni nem fog, ez nem kompresszor!:)
2013. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudok azert en is par dolgot ezekrol,de hallottam sokaktol hogy csak felfuj!Ezt akarnam en is,sokkal nagyobb lenni 3-4 honap alatt.Csak nem tudom mit vegyek es mennyit.
2013. ápr. 30. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De mondom, hogy az csak fehérje! Hát hogy a rákba fújna már fel, gondolkozz már egy kicsit. Akkor a hús is felfúj? Sima élelmiszerről beszélünk, nem koxról! Ezek szerint semmit nem tudsz róla, hiába magyarázod nekem. De nem is baj, nem tudhat mindent az ember, de ha utána valaki elmagyarázza neked, vagy utána olvasol, akkor azért gondold már át józan ésszel és rájössz, hogy ez a felfújós dolog a világ legnagyobb ostobasága!


Sok jó protein van, pl.: Whey C6, Peak whey fusion, Stillmass 6:3:1, MHN Whey, Myprotein koncentrátum, Scitec 100% whey prof., Biotech nitro pure whey gold, California fitness 100% whey, Dymatize Elite whey, Twinlab whey fuel, VPX Syngex, stb..

2013. ápr. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Montez beindult :D :):):)
2013. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A "felfúj" duma annyit takar, hogy ha szarul kajálsz és még rá iszogatsz tömegnövelőt (nem fehérjét, de ebben is van fehérje + sok sok cukor általában), akkor jól bezsírosodsz és attól puffadtnak fogsz tűnni. Vagy van még sok debil, akik nekiállnak koxolni, beszednek mindenféle útszéli szart, amitől feljön rájuk 6-7 kiló zsír meg víz, meg esetleg 1 kiló izom. Na, rájuk szokás mondani, hogy "fel vannak fújva". De ezt se szó szerint értsd persze...
2013. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!