Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kifogyóban a power proteinem,...

Kifogyóban a power proteinem, mit ajánlasz helyette?

Figyelt kérdés

Január közepe óta lement 7-10 kiló, illetve kb. 50 százalékkal nehezebb súlyokkal tudok már dolgozni mindenre.

Ez idő alatt elfogyott egy 4 kilós power protein a diéta mellett és szeretnék valami mást kipróbálni, ami még diéta alatt jó, de már az izomra is jobban épít.

Vagy esetleg fehérje por, plusz valami más is szóba jöhet.


Ajánljatok már valami, ilyesmi cuccokat, köszi.


2013. ápr. 28. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Én inkább tejsavóproteint ajánlanék, nem pedig szójás cuccot.

Azaz: whey c6, Myprotein koncentrátum, mhn whey, scitec 100 % whey, biotech nitro pure, twinlab whey fuel, dymatize elite whey, vpx syngex, nutrend whey core 100, stb.

2013. ápr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, ezeket a típusú fehérjéket nézegettem én is, de hát ugye az áruk...

Mondjuk ha lenne, olyan, ami kitart 2-3 hónapig egy húszasért az nem fájna annyira.

2013. ápr. 28. 08:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Illetve nem kimondottan tömegnövelésre/izomgyarapításra kell a fehérje, hanem a feleslegből akarok ledobni még és, hogy ne az izmom mennyen le.
2013. ápr. 28. 09:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy tömegnövelő fehérje meg szálkásító fehérje. Az egész napi étrend számít, az össz tápanyagbevitel.

Itt van egy 5 kilós tejsavóprotein olcsóért, kiváló cucc, nekem is ez van:

[link]

2013. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Myprotein nem sokkal drágább, mint a power, viszont sokkal jobban hasznosul, és nem mérgezed magad szójával.
2013. ápr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elég csábító valóban és ahogy én szedem, ez is kitartana 3 hónapig tuti.

De ehhez kell valami ízesítő mutty? Ízesítés nélkül nincs íze, vagy nagyon tré?

2013. ápr. 28. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs íze, én teszek bele mindig valamit: kévé, vanilia aroma, kakaopor, bolero, vagy akár lehet kapni ízesítőt is 1200 f-ért.
2013. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ízesítő:

[link]


Egyébként én kevés édesítőt és kakaóport teszek bele úgyis okés. De magában is simán iható.

2013. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!