Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sport javasolt ha...

Milyen sport javasolt ha valaki ektomorf testalkattal rendelkezik?

Figyelt kérdés
Több, mint fél év kondi után sajnos be kell látnom, hogy ez nem az én sportom és sosem leszek kétajtós szekrény. Az erőnlétem jobb lett de ennyi. Atlétikából jobb lettem, mint az átlag, de súlyemelésből még mindig átlag alatti. Kb 2 hónap kéne még a 70 kilóhoz fekve a többieknek pedig már a 80 is megy.
2013. ápr. 27. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a sport javasolt, amit szeretsz csinálni. Nem kell kétajtós szekrénynek lenni az életben való sikerességhez. Már persze, ha a szellemi tevékenységeddel tudsz sikeres lenni. Én is rettentő ektomorf vagyok, marha szarul fejlődök, de csinálom, mert élvezem :D
2013. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a sportág szerves,döntő része az étrend.

ha tömegnövelő étrend és rendszeres edzés mellet is megmarad a probléma,utána lehet elgondolkozni azon,hogy van-e értelme.

és ha házi fekvenyomó versenyre készülsz,akkor másképpen is kell edzeni,mert a testépítésnek nem feltétlen a minél nagyobb súlyok mozgatása az elsődleges célkitűzése.

2013. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
étrendre sajnos nem nagyon tellik
2013. ápr. 27. 21:35
 4/9 anonim ***** válasza:
én is nagyon vékony vagyok, 50 kilósan elkezdtem gyúrni, 50 se ment ki, semmi étrendem nem volt, átlag kajákat ettem és nem is sokat de felszedtem 10 kilót és kinyomtam a 90et kb 2 év kellett hozzá, csak sok szabadidőm volt aztán mindig lejártam gyurogatni pár haverommal :D
2013. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én több, mint 3 éve kezdtem el, és a 20kg nem ment ki. Most vagyok 65 kiló (se) 185 centihez.
2013. ápr. 27. 22:39
 6/9 A kérdező kommentje:

Szeptember óta járok aktívan, tehát a heti 3 edzés mindig megvan.

Leginkább az zavar, hogy én ennyit járok miközben az olyanok oltogatásait kell elviselnem akik soha nem csináltak semmit mégis jobban néznek ki. Roh@dék ez a genetika. Jó mondjuk az én történetemhez hozzátartozik, hogy a szüleim elhanyagoltak és a vékonyságom okaként inkább orvoshoz járattak, akik meg kitalálták, hogy biztos gluténallergia és évekig kukoricás házi kenyéren kellett élnem, úgy hogy anyám nem egy nagy szakács. Persze most tudom, hogy mit kellett volna, de ezt a szüleimnek kellett volna tudni(vagy legalább utánanézni), nem a 10 éves önmagamnak.

2013. ápr. 27. 22:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Sportolni kell és nem élversenyző lenni. Na és aztán ha másoknak jobban megy. A vékony, ektomorf testalkat előnye, hogy pikk pakk kockás lesz az ember hasa pics* étrenddel. Aki meg kemény, azt hiszi nagyágyú, mert x-et kinyomja fekve ott csodálkozik, hogy komolyan rá tud markolni a hasára. Az pedig nem olyan vicces.
2013. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hülye vagy én 40 kilóval szériázok oszt tök izmos vagyok xd
2013. ápr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát a széria nekem is 40el megy :D sőt talán 45tel is
2013. ápr. 28. 08:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!