Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szájon át szedhető szteroidokk...

Szájon át szedhető szteroidokkal mennyi idő alatt lehet elérni az 50 Cm-es karméretet? (35 Cm-ről)

Figyelt kérdés

Normális étrendem, edzésem van.


-Nem vagyok kíváncsi a mellékhatásokra, amúgy is tisztában vagyok velük.

-Nem érdekel hogy melyik cucc mekkora sz@r.

.....


2013. ápr. 27. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, anapolonnal akár 1 év alatt is, de annak 90%-a víz és zsír lenne. Az meg ugye marhaszép egy egy nagy vizes parízer kar.;)
2013. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz a választ! csak ennyit szerettem volna! és igen Anabollal tolnám fel ameddig tudom (6 Kúra alatt) kicsit talán több lesz mint 1 év. aztán váltanék Stanzol-ra hogy kicsit szálkásodjak. köszi még1x
2013. ápr. 27. 10:40
 3/3 Big Boss válasza:
Azta, el sem hiszem, hogy ilyet kérdeztél, tanács: olvass rengeteget, de rengeteget, kérdezz sokat, keveset tudsz, ez biztos. Én itt már injektálnék inkább, ha ekkora növekedést akarsz normálisan. De Te tudod, tény vannak nagyon erős szemesek, de hát kombinálni kell, rendesen felépített kúrákat kell csinálnod, esetleg profi(orvos) segítséggel! Ez azért nem egyszerű, ehhez kell szteroid mennyiség rendesen, és tudjuk ez az, minnél többet használ az ember annál nagyobb a veszély!
2013. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!