Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak nekem furcsa a mai...

Csak nekem furcsa a mai emberek hozzáállása?

Figyelt kérdés

Iskolába járok, ahol az osztályom 80%-a (lányok-fiúk egyaránt) edz, konditerembe jár, és veszi a tápkiegeket. Nincs is ezzel baj, ha nekik ez tetszik, hát legyen, csak az tűnt fel, hogy még azok is furikáztatják a s*ggüket, akik gyalog 5 percre laknak az iskolától. Én minden nap 30-30 (oda-vissza) percet gyaloglok az iskolába, valamint délután 20-30 percet kerékpározok (néha intenzíven, néha csak úgy), és nem érzem magam elhízottnak. Oké, izmos se vagyok, inkább vékony, viszont vannak osztálytársaim, főleg lányok, akik irigylik a vékonyságom (fiú vagyok!), és mikor kérdezik, hogy mit teszek érte, én meg elmondom nekik, akkor legyintenek, mondván, ez lehetetlen, hisz ők konditerembe járnak...

Végülis engem nem zavar, csak nonszesznek tűnik, hogy olyan emberek, akik kemény gyúrósok, vagy épp szép alakra vágynak, 5 percet képtelenek gyalogolni vagy biciklizni az iskoláig. Szerintetek?


2013. ápr. 25. 21:00
 1/10 A kérdező kommentje:
*nonszensz
2013. ápr. 25. 21:02
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem csak neked furcsa a mai emberek hozzáállása.


:)

2013. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Zakathol ***** válasza:
100%

A konditerembe járás és a táplálékkiegészítők vásárlásának ténye még nem cáfolja, hogy az általad ismert emberek hülyébbek mint egy szatyor szárított molylepke.

A szellemi fogyatékosság kimondva, kimondatlanul is fent áll.

2013. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismeretes az ilyesmi :D :

[link]

[link]


Persze ez nem a konditerem meg a tápkiegek hibája, remélem te sem akarod erre fogni, csak az elején egy ilyen kis pejoratív felhangot érzek ki belőle.

2013. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dehogy, ez nem a tápkieg meg a konditerem hibája. Azok azért vannak, hogy szép testet érj el. Vagyis hát kinek miért... Na mindegy, az a lényeg, hogy nem értem ezeket az embereket, mert szerintem a napi kardioedzés felét (ha nem az egészet) le lehetne tudni reggel iskolába menet, kellemeset a hasznossal, ahogy szokták mondani... :) A képek meg jók! :D
2013. ápr. 25. 21:17
 6/10 anonim válasza:

nekem is eszembe jutott ilyesmi. ezért is jó a kerékpár, mert nem csak gyors és nem zaj és levegő szennyező, de még sport is. hihetetlen, hogy csak most kezd divatba jönni.


mondjuk futni is simán lehetne pl hazafelé melóhelyről.

2013. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig valahol a fitneszipar is ludas a dologban. Nyilván az emberek birkák, de pont ezért ha elkezded nyomni a tömegmédiában, hogy a fittség titka a konditerem meg a tápkiegek, akkor simán elfelejtik, hogy a piaci kofánál is lehet egészséges táplálékot kapni, és az utcán közlekedve is lehet zsírt égetni.
2013. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, nekem a gyaloglás azért nem kardió, hiába sétálok gyorsan :D Én egy rolleren gondolkodom most nagyon erősen, már augusztus óta akarok, csak nem volt, most pedig van, csak meg kéne venni, de vacilálok...
2013. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké, mondjuk lehet, hogy nekem ilyen a genetikám, bár amúgy sem eszek sokat. Igazából azt figyeltem meg, hogy a lábam sokkal szálkásabb, mint a többi testrészem, kivehetők rajta az izmok, olyan "csíkos" az izomtól. Nem nagy, csak szálkás. Lehet, hogy másnak ez kevés lenne, de szerintem nekem elég. Bár én nem is akarok izmos lenni, jó nekem így. :D
2013. ápr. 25. 21:33
 10/10 anonim ***** válasza:
attól hogy fél órát sétálsz meg biciklizel nem változik az alakod :) így születtél, szerencséd van (meg nekem is amúgy :D)
2013. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!