Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkaptam a mostani virust!...

Elkaptam a mostani virust! Mit tehetnek (bovebben lent)?

Figyelt kérdés
Nagyon eros hasmenes, gyomorfajdalom, hanyinger,0 energia... Mit tehetnek hogy ne fogyjak/ ne izombol veszitsek? Ektomorf alkat vagyok legutobbi betegsegemkor ami 1 hetig tartott, 5kg-ot fogytam.. fel ev alatt 3at hiztam vissza. Valami otlet, hogy mit csinalhatnek? Orulok ha ulni tudok nem hogy edzeni:S
2013. ápr. 23. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Vitaminok, szokásos gyógyszerek. Amíg beteg vagy és hasmenésed is van, nem sok mindent tudsz csinálni sajnos. Viszont az, hogy 5kg-t fogytál és fél év alatt 3 ment vissza.. Akkor az az 5kg vagy zsír volt vagy valamit rosszul csinálsz, mert ami izmot elértél annak pár hét alatt vissza kellene jönnie ektomorfnál is, ha rendes étrend és edzés van.
2013. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor maradnak a hagyományos dolgok..

Nagyon le voltam utána gyengülve így nem ment se az edzés se a kaja normálisan, aztán 12 órában kezdtem el dolgozni ahol napi 2 fél órás szünet volt az sem sokat segített a dolgon.

2013. ápr. 23. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!