Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A teszkóban kapható 2000 ft...

A teszkóban kapható 2000 ft os tömegnövelők érnek valamit szerintetek?

Figyelt kérdés
ezek ugyanúgy ártanak a szervezetnek? ha igen akkor miért árulják? és miért pont a teszkó árulja ezeket?

2013. ápr. 23. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
A tescoban a Biotech Gainer 3000, van asszem, ami csak olyannak ér valamit aki tudja, hogy ez csak táplálékkiegészítő, nem káros, és edzés után kellene fogyasztani rendes tömegnövelő ÉTREND mellett! Pont azért árulják mert nem árt a szervezetnek, ez csak cukor+fehérje, és azért a Tesco árulja, mert leszerződött a Biotechel, gondolom én!
2013. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
mondjál terméknevet aztán írok véleményt.
2013. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom már mi volt a neve a teszkós ujságban láttam annyi volt odairva h tömegnövelő, csoki vanilia epres izekben ezek szerintetek érnek valamit? ja és az ára csak 2000 ft volt.
2013. ápr. 23. 10:58
 4/7 dirtboy ***** válasza:

meg kell akkor nézni az összetételét,nem biztos hogy megéri az árát.

mondjuk én tömegnövelőt eleve nem vennék,tejsavó fehérje,gyors ch és egy kis kreatin és máris tökéletes tömegnövelőd van olcsóbban mintha tömegnövelő néven vennéd meg.

2013. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Frontosa ***** válasza:

Azt hiszem kilós kiszerelésben kapható 2300-2400 forintért, alacsony fehérjetartalmú tömegnövelő, 27 %-os.

Inkább magasabb fehérje tartalmút keress vagy vegyél fehérjét és hozzá CH-t külön.

Üdv,

2013. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "ugyanúgy ártanak"? Ugyanúgy mint mi? Természetesen ezek is pont ugyanolyan kiegészítők, mint bármelyik más, tökmindegy, hogy teszkós-e vagy sem, az összetételt kell nézni, mint mindegyik esetében. Semmi extra.
2013. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tömegnövelők és a táplálékkiegészítők nem károsak, van még mit tanulnod!
2013. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!