Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a vélemények a pilates-ről?

Mi a vélemények a pilates-ről?

Figyelt kérdés
Nemrég tudtam meg hogy mi az és utánanéztem. Elsőre tetszik de még gondolkozok rajta hogy eljárjak. Azt már tudom hogy jó testtartást ad (gerincproblémán nincs de nem túl szép a testtartásom) de ahogy néztem eléggé jó hasizmot ad. Szóval ha valaki jár vagy járt rá akkotr leírhatná nekem a véleményét, tapasztalatát. Jah és mégegy hány éves korosztálynak jó ez vagy ez nem nagyon van korosztályhoz kötve?
2013. ápr. 21. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

nincs korosztályhoz kötve. sőt, semmihez, túlsúlyosnak is jó, pont azért, mert nem lihegős, kiköpöd a tüdődet sport. gyakorlatok a földön, lehet szalaggal, meg labdával is csinálni. leginkább a tartóizmokat dolgoztatja, meg a hasizmot, szóval a középtájt. és igen, szép tartást ad, meg feszesít, fogyni nem igazán fogy tőle az ember, mert lassú.

én öt éve csinálom rendszeresen.

2013. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!