Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Biotech Super Fat Burnert,...

Biotech Super Fat Burnert, hogy kell abbahagyni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, fokozatosan, vagy egyik napról a másikra. Valamint amit leadtam vissza is jön ha abbahagyom?
2013. ápr. 17. 16:56
 1/6 dirtboy ***** válasza:

abba lehet hagyni egyik napról a másikra.


/Valamint amit leadtam vissza is jön ha abbahagyom?/

mire gondolsz?

2013. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyből abba lehet hagyni. Nem ettől függ, hogy visszajön a zsír, hanem az étrendtől. Ezek a zsírégetők csak pár százalékot számítanak.
2013. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

/Valamint amit leadtam vissza is jön ha abbahagyom?/

mire gondolsz?

A leadott zsírra gondolok :)

2013. ápr. 17. 21:26
 4/6 dirtboy ***** válasza:

az a továbbiaktól függ,miután leadtad ugyan úgy felszedheted mint korábban is felszedted.

az hogy szedtél zsírégetőt nem jár azzal hogy többé nem megy rád zsír és örökké szálkás leszel.

2013. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugyanugy fogok edzeni mint mikor szedtem,csak arra voltam kíváncsi,hogy nem szokja-e meg a szervezetem a szedését és ezáltal elkezdek urja hízni.
2013. ápr. 18. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel utána többet, akkor nem hízol vissza. Nem a kis zsírégetődön fog múlni!
2013. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!