Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit kéne felüléseznem?

Mennyit kéne felüléseznem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves lány vagyok, és az érdekelne, hogy nekem alapból szép lapos a hasam, de nagyon tetszenek azok a lányok akiknek ha ugy állnak vagy mozdulnak akkor picit látszik a kockahasuk:) és az érdekelne hogy mennyi felülést kéne csinálnom kb és milyen gyakran, hogy én is ilyen eredményt érjek el

alapból körülbelül ugyanígy néz ki a hasam : [link]

előre is köszi a válaszokat :)



2013. ápr. 15. 22:28
 1/7 anonim válasza:
Hát ezt így nem lehet eldönteni.Felülésezz addig amíg nem látod az eredményét :D Amúgy nekem is nagyon tetszik :D
2013. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :D
2013. ápr. 16. 00:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Életed végéig felülésezhetsz, ha zsír fedi az izmokat. :)

Nincsen helyi zsírégetés. Ha a zsírt akarod eltüntetni a pocakodról, akkor diétázni kell és aerob edzést végezni. Genetikailag mindenkinek kockás a hasa, a hasizom edzésével csak az izom méretét tudod növelni.

2013. ápr. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ott van a kép 2. válaszoló, szerintem nincs rajta zsír.. de biztos én látom szarul
2013. ápr. 16. 22:28
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsonak kszönöm
2013. ápr. 16. 22:28
 7/7 anonim válasza:
Nagyon szép has! Szerintem így még szebb, nőiesebb :) De ez csak az én véleményem. Hasprés, Lábemelések. 19L
2013. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!