Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sustanon megéri 800ft-ért?

Sustanon megéri 800ft-ért?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyiért nem éri meg, még ingyen sem. Minek, ha nem vagy versenyző. Ha pedig az vagy, akkor tudnod kell, hogy megéri e. Ennyi hozzáértéssel ne koxolj szerintem. Egyébként itt senki nem fogja neked megmondani, menj a testmester.net-re , ott vannak a szakik.
2013. ápr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az igazi susta nem ennyibe kerül már

de ha utángyártott étolajas vackot akarsz magadba nyomni akkor hajrá

nehogy úgy járj mint egy ismerősöm h benyomott 20ampulla tesztot és kérdez h nem hat pedig már heti kétszer két ampullát ad be, a végére vett omnadrent v vmit üssön a kúra

nos ha nem akarsz így járni hagyd a fenébe a 800 ftos vackot!

2013. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azal nincs gon ez hat látam akik szedik nönek töle nagyon ö ingyen szerzi azt nem írom le hogy honnan de tudom honnan szerzi és azért adja ijen ólcsón mert it kevesen használnak steroidokat . A válaszokat köszönöm.
2013. ápr. 13. 10:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem éri meg, még ha fizetnek sem, ha csak nem élversenyző vagy és az állásod, vagy dollár milliók függenek tőle, bár akkor is kérdéses.

Hobbi szinten teljesen felesleges, edzz keményen, helyes életmóddal, étrenddel, és egy idő múlva meg lesz az eredménye, csak cserébe sokkal egészségesebb leszel.:)

2013. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!