Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Régen csuklótörés, most...

Régen csuklótörés, most be******! Ötletek? Mindjárt megőrülök.

Figyelt kérdés
3-4 éve eltörtem a csuklóm.. február közepe óta hétfő, szerda, szombat rendszerességgel csinálom a fegyencedzést mellette hétfő, szerda, pénteken thai-box edzés... most akartam csinálni a fegyencedzést... de a zárt kezű fekvőtámaszt egyszerűen nem bírom csinálni... ( mindkét csuklóm eltörtem ) de csak a jobb fáj nagyon... mit csináljak?

2013. ápr. 10. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:

1. 3-4 éves sérülés NEM NORMÁLIS hogy fáj!


2. Keress olyan edzést, ami nem terheli túl a csuklódat. Legalább amíg ki nem találod, hogy miért érzékeny még ennyi év után is.


Vajon melyik edzés miatt fáj, a saját testsúlyos erősítés vagy a rendszeres rázkódás (TB) miatt? Van egy tippem, de nem akarok küzdősport ellenes lenni, találd ki melyiket nem bírod most, vidd el akupunktúrára a kezed, kezeltesd és oldd meg. Használj segítséget, én gyógytornát és akupunktúrát ajánlok, aztán később visszatérsz.. ahhoz az edzéshez amit pihentetni fogsz pár hónapig :)

2013. ápr. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 eszkobaR ***** válasza:
Nekem 2-éve tört el a csuklóm, és a mai napig érzem bizonyos gyakorlatoknál.Pedig pihentettem, volt több ízület védő kúrám is, jártam gyógytornára, és akkor sem enyhültek a fájdalmak.Azt tudom tanácsolni, hogy szerezz be egy csukló szorítót, és ne végezd azt a gyakorlatot, aminél fáj a csuklód.
2013. ápr. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!