Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet olyan, hogy 2 azonos...

Lehet olyan, hogy 2 azonos testalkatu (nem kover! ) ember kozul az egyiknek kockas a hasa, a masiknak tok lapos, de megis a lapos hasu izma az erosebb?

Figyelt kérdés
Tehat: az hogy az embernek mennyire latszanak a kockai az egyenes aranyossagban van azzal h milyen eros az izma? Lehet olyan h valakinek egyaltalan nincs kockahasa, de sokkal erosebb a hasizma? Nem kover emberekrol van szo, ahol a has izmos, csak a háj eltakarja!!!

2013. ápr. 1. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hogyan feszíti meg a hasát, behúzza vagy laposra feszíti... amúgy ritka az ilyen...
2013. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

képességmérő teszteken nem ritka az ilyesmi,amikor felülést és elülső hidat kell csinálni.

mindig van egy két olyan forma,akiből ki sem lehetne nézni,de irtózatos csípő erő állóképessége van és duplát ráver a többiekre,izmosabbakra.

engem is egy ilyen teszten való részvétel döbbentett rá régebben néhány komoly hiányosságomra törzs erő,és törzs erő állóképesség részen.

2013. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem simán elképzelhető. ahogy az előző írta, azért, mert valahogy kinéz, vagy azért, mert egyik sportban )vagy akár csak gyakorlatban) szuper, nem biztos, hogy a másikat is meg tudja csinálni. nekem pl. erős a hasizmom, régóta járok pilatesre, ami eléggé erősíti, meg súlyzós edzést is csinálok, még sincs kockahasam, sőt. még háj is van rajta. a belső izom fejlődik, attól az még ott van.
2013. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!