Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha izmosítani szeretném magam...

Ha izmosítani szeretném magam miket csináljak?

Figyelt kérdés

Ugye mindjárt itt a nyár, nem szeretnék konditerembe menni mert nem nagyon futja és kiröhögnének ott. Mikket tudnék itthon csinálni ami erősíti kezem,lábam,hasam,mellizmom stb?

Itthon van nekem 2 db 3-3 kg-os súlyzóm ha olyan szükséges lenne, láttam neten olyat hogy aki elkezdte 192 nap alatt fejlesztette magát tökéjre (maga szerinte),de ami már a 29 napon volt szerintem, nekem az elég lenne. a Kaját is ilyenkor meg kell szabni?

Köszönöm előre a segítségeket!


2013. márc. 31. 20:34
 1/2 anonim válasza:

Szia!

A kaja a legfontosabb, 70%-ban azon múlik hogy hogy fogsz kinézni. [link] Itt van rengeteg étrend, válassz valami tömegnövelő félét, de azt tudnod kell hogyha tényleg izmosodni szeretnél akkor szükséged lesz táplálékkiegészítőkre, amik sajnos elég sokba kerülnek. (fehérjeturmix az alap). Én Peaket használok-de én lány vagyok- ezek nagyon jók, vannak fiúknak is csak ugye írtad hogy nem nagyon futja, de van olyan is ami 5 kg és 15 000 ft, én is lehet hogy legközelebb olyat veszek. Egyébként állítólag az insanity nagyon jó.(ez egy otthoni dvd, simán le is lehet tölteni akár)

2013. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A kaja nagyon fontos, legfőképp a megfelelő mennyiségű fehérje. Egyél sok húst, tojást, ihatsz egy kis fehérje turmixot is mellé, de a szénhidrátról se feledkezz meg. Egyenlőre elég lesz ennyi, és szépen fogsz fejlődni, bár azt a 29 napot keveslem hozzá, ez egy "lassú" sport.
2013. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!