Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az nba-ben minden idényben...

Az nba-ben minden idényben ugyanazok a csapatok szerepelnek és ha igen miért?

Figyelt kérdés
megnéztem a 10-11,11-12 és a mostani szezont és mind a 3ba ugyanaz a 30csapat szerepel!Itt nincsenek feljutók meg kiesők vagy h van ez?
2013. márc. 27. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt nincs feljutás!!mindenki marad,ha az még az utolsó is!!Itt az van hogy 2 konferencia van az East és a West itt 15-15 csapat wan!!és vannak al konferenciák ahol 4-5 csapat van!!Az al konferenciábol a csapatok 4szer játszanak egymásal,a saját konferenciájukból az az pl az Eastböl onnan a csapatok 3 mecset játszanak egymás elen!és az elenkezö konferenciából 2szer!!Igy összesen egy csapat 82mecset játszik!Ekkor a csapatok célja az h a 82 mecsböl minél többet nyerjenek és a saját konferenciájukban legalább 8.-ak legyenek!Ekkor jönn a play off ami abból áll h a saját konferenciájábol játszik az elsö a nyolcadikal,a második a hetedikel és igy tovább!4nyert mecsik játszanak egy play off kört!!És a végen az East és West play off elsök játszanak egymásall!Itt is 4nyert mecsig játszanak!És aki ezt nyeri az a bajnok!Tavaly a Miami Heat lett a bajnok!Kedvenc csapatom!És van Nba D liga,de onnan nem juthatnak fel a csapatok!És a csapatok draftolásal kapnak új játékost!a draftolást az egyetemek játékosaibol szedik!és a legjobb draft a legroszabb csapatba kerül amit késöbb továbbadhatnak másik csapatnak!Nah nagyábbol ennyi!Remélem megérted és segitetem vele!LETS GO MIAMI HEAT!
2013. márc. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
#1 nekem is a kedvenceim közé tartozott a miami, csak meguntam őket. Most inkább olyan csapatoknak szurkolok akik tudnak újat mutatni :) egyébként szerintem megint bajnokok lesznek, a lakers tudná megverni őket(meg a Dallas xD) engem most főképp a nyugati 8. hely érdekel :)
2013. márc. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Dallast utálom!A Lakers idén kizárt hogy megveri a Heatot!Nekem a Miami Heat a kedvencem!!De szeretem még a Boston Celticset,New York Knikcset meg a Dennver Nuggetsot!
2013. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!